Bros KIDS náhradní náplň tekutá (60nocí) Náhradní tekutá náplň proti komárům pro děti

Kód: 19384
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Náhradní tekutá náplň s obsahem insekticidního přípravku pro Elektrický odpařovač proti komárům pro děti do zásuvky. Náplň o objemu 40ml vystačí až na 60 klidných nocí bez komářího bzukotu a štípanců. Je vhodná pro každodenní odpuzování hmyzu v místnosti, kde jsou přítomné citlivé osoby, jako jsou senioři či děti od 1 roku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Náhradní tekutá náplň  s obsahem insekticidního přípravku pro Elektrický odpařovač proti komárům pro děti. Chrání interiery před komáry a jiným létajícím hmyzem z venčí. Účinnost je zachována i při otevřených oknech a rozsvíceném světle. Chrání místnosti o rozloze až 20 po dobu 60 nocí při použití 8 hodin denně. Optimální ochrana je zajištěna po 30 minutách používání. Použití náhradní náplně v elektrickém přístroji funguje na principu odpařování látky, ke kterému dochází po zapojení do elektrické zásuvky. Hlavní účinnou složkou proti komárům je prallethrin , pařící do skupiny syntetických pyrethroidů. Tato skupina insekticidů byla odvozena od přírodního látky odpuzující hmyz, pyrehtin, který se vyskytuje například v květech kopretiny stračkolisté. Pyrethoidy jsou známé nízkou toxicitou pro člověka a silným insekticidním účinkem. Použití této ochrany proti komárům pro děti je minimálně škodlivé. Je vhodná pro použítí do místností, kde jsou děti od 1 roku, citlivé osoby nebo senioři.

Návod k použití

Našroubujte otevřenou lahvičku s tekutinou do Elektrického odpařovače proti komárům pro děti. Zapojte zařízení do elektrické zásuvky tak, aby se tekutina nevylila z lahvičky (otevírejte tedy lahvičku ve vertikální poloze). Po zapojení zařízení uvolněné teplo způsobí, že se tekutina začne odpařovat a začne šírit insekticid. Po vypotřebování vyměnte lahvičku za novou.

Skladování přípravku

Uchovávejte na chladném a suchém místě odděleně od potravin, tekutin a krmiv. Přestože se jedná o přípravek vhodný pro odpuzování komárů v dětských pokojích apod., zabraňte dětem a dalším nepovolaným osobám, aby s ním manipulovali.

Složení

Prallethrin (2-methyl-4-oxo-3-(2-propynyl)-2- cyclopenten-1-yl 2,2-dimethyl-3-(2- methyl-1-propenyl)cyclopropa- necarboxylate): 1 %

Doba použitelnosti

4 roky od data výroby

První pomoc při zasažení

Dojde-li ke styku s kůží, zasažené místo omyjte důkladně mýdlem a vodou. V případě nadýchání koncentrovaného množství přípravku, zajistěte dostatek čerstvého vzduchu. Dostane-li se přípravek do očí, důkladně je otevřené oplachujte. Čočky před vyplachováním vyndejte z očí. Při pozření, nevyvolávejte zvracení, pouze vypláchněte ústa vodou. Objeví-li se nevolnost či jakékoli jiné příznaky či přetrvávající potíže, vyhledejte pomoc lékaře.

Balení

40 ml odpuzující látky v lahvičce v kartonove krabičce

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci s přípravkem zabraňte kontaktu s očima a kůží. Po té, co vyměníte náhradní náplň či po jiném zacházení s elektrickým odpařovačem proti komárům, umyjte si ruce. Přípravek je vysoce toxický pro vodní organizmy, proto by se neměl v žádném případě dostat do vodních toků, kanalizace apod. Nespotřebovaný výrobek odneste do sběrného dvora či oprávněné osobě. S odpady nakládejte dle předpisů a zákonů.

symbol-ghs09-100x100

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Věty popisující podmínky pro bezpečné používání:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení a likvidace komárů a jejich larev
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EH Avatar autora | 1.4.2021
Skutečně funguje, mohu jen doporučit. Odpuzuje komáry a mouchy a nezapáchá jako jiné chemické odpuzovače.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: