Weitech WK 0029 odpuzovač komárů na baterie

Kód: 11012
335 Kč 276,86 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
1.11.2021

účinnost:  na plochu až 50m²
odpuzuje: komáry
napájení:  na baterky

Plašič komárů na baterie funguje jako elektrický repelent. Zbavte se otravných komárů při pobytu v přírodě, rybaření nebo grilování na zahradě. Zajistěte si klidnou noc bez štípnutí při přespávání ve stanu, karavanu a podobně. Přestože jej samozřejmě můžete použít i v domácnosti, pro dlouhodobý provoz je pohodlnější zvolit plašič komárů napájený ze sítě, který nevyžaduje výměnu baterii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zbavte se komárů bez použití chemie

Velkou výhodou elektrického plašiče komárů je naprosto ekologický a nezávadný provoz. Zařízení je naprosto bezpečné pro děti i lidi citlivé nebo alergické na chemické látky. Ocení jej také pěstitelé akvarijních rybiček, kteří při jeho použití nemusí zakrývat svá akvária, což je při použití chemických opařovačů nutné.

Princip, na kterém akustický odpuzovač komárů funguje

Nepříjemné štípnutí na lidech zanechávají pouze komáří samičky, které se v období páření živí krví. Naopak samečci komára jsou neškodní. Entomologové zjistili, že v období páření jsou samičky obvzláště citlivé na zvuk komářích samečků, kterému se v tomto období snaží vyhnout. Elektrický plašič vydává zvuk o frekvenci 3 400 - 22 000Hz, který je velmi podobný zvuku komářích samečků. Jakmile tento zvuk komáří samičky zaregistrují, obloukem se mu vyhnou.V závislosti na zvolené hlasitosti je plašič účinný až na ploše 50 m².

Jednoduché použití

Vložte do přístroje 3 tužkové baterie typu AA 1,5V. Baterie nejsou součástí balení. Umístěte přístroj minimálně metr od vás, tak aby mohl chránit vás i vaše okolí. Nastavte hlasitost, podle plochy kterou chcete plašičem pokrýt. Většina uživatelů volí maximální hlasitost přes den a snižují ji jen když jdou spát. Pokud nemáte plašič umístěný přímo u hlavy, je prakticky neslyšitelný.

 Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: