Chemická ochrana / postřiky stromků proti okusu zvěří

Nejprodávanější

3 položek celkem
aversol
128 Kč

Tento trvanlivý repelentní přípravek slouží k ochraně proti okusování a požírání lesních a okrasných kultur zvěří a proti ohryzu krčků sazenic škodlivými hlodavci. Může být...

Kód: 30423
certosan
433 Kč

Přípravek s dlouhotrvajícím účinkem slouží jako ochrana proti okusu a ohryzu dřevin, okrasných keřů a rostlin. Je neutrální pro životní prostředí a zároveň úsporný ve spotřebě.

Kód: 35510
stopkus
136 Kč

Tento repelentní přípravek je účinný k odpuzení zvěře od okusování a požírání lesních a okrasných dřevin a škodlivých hlodavců od ohryzu krčků sazenic. Může být použit jak k...

Kód: 30424

Vyhlédli si vaše stromky jeleni, srnky nebo zajíci jako snadný zdroj potravy? Pak máte problém. Zvířata jsou totiž vynalézavá a svou cestu k chutným dřevinám si vždycky najdou. Naštěstí platí, že kde nepomůže plot, tam pomůže účinný repelent. Vybírejte z naší nabídky repelentů a postřiků na ochranu stromků proti okusu. Vašim stromům neublíží, zvěři ale ani trochu nevoní. Svou potravu tak příště bude raději hledat někde jinde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení