Antiparazitika pro kočky

Nejprodávanější

4 položek celkem
ektosol odpuzova parazitu
379 Kč

Speciální přírodní odpuzovač parazitů jako jsou blechy, klíšťata, roztoči, čmelíci, ptačí všenky a další paraziti. Aplikuje se do srsti a peří zvířat.

Kód: 17479
repelentni obojek beaphar bio band pro kocky 35cm
164 Kč

Repelentní obojek pro kočky a koťata od 2 měsíců věku - je 100 % přírodní. Odpuzuje hmyz sajíci krev, redukuje svědění a podráždění kůže a zamezuje nepříjemnému pachu zvířat....

Kód: 27388
menforsan prirodni antiparazitni obojek pro kocky 30 cm
197 Kč

Přírodní antiparazitický obojek pro kočky odpuzující hmyz sajíci krev. Poskytuje ochranu po dobu 90 dní. Přírodní netoxické složení zaručuje vhodnost i pro koťata.

Kód: 27390
menforsan antiparazitni pipety pro kocky 2 ks
335 Kč

Antiparazitní pipety pro kočky proti různým druhům hmyzu sajíci krev, hlavně blechám, klíšťatům, roztočům a komárům. Přírodní netoxické složení zaručuje vhodnost použití i u...

Kód: 27392

Běhá vaše kočka ráda po venku? Pak můžete mít problém. Na svých potulkách totiž může narazit na řadu nepříjemných parazitů. A ti se jejího kožíšku jen tak nepustí. Chraňte svou kočku před klíšťaty a blechami a pořiďte jí třeba repelentní obojek. Mimochodem, v nabídce máme i účinný repelent ve spreji nebo repelentní pipety pro kočky i pro koťata.