Deramax-Dual 0350 Zvukový a vibrační odpuzovač krtků, hryzců a hadů

Kód: 29550
ZDARMAZDARMA
Deramax Dual 02
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

účinnost:  Do 1200 m². Působnost v kruhu o průměru 40 metrů
odpuzuje
: Krtci, hryzci, hraboši, rejsci, hadi.
napájení:  na baterie
(baterie je potřeba dokoupit zvlášť)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Plašič Deramax-Dual má vestavěny dva elektromagnetické bzučáky, které zásadně zvyšují výkon přístroje a jeho účinnost. Obal plašiče Deramax-Dual tvoří plastová dóza o průměru 10 cm s tenkými stěnami. Plašič Deramax-Dual má tedy velkou styčnou plochu obalu, která zajišťuje velmi dobrý přenos zvuku a vibrací do půdy. Dvojice bzučáků, důsledné dodržování nízkých kmitočtů a vhodná konstrukce přístroje pak dělá z plašiče (odpuzovače) Deramax-Dual skutečně účinné zařízení.
Plašič Deramax-Dual produkuje zvuk a vibrace na velmi nízké frekvenci, které mají schopnost dobře se šířit zeminou a jsou natolik nepříjemné pro škůdce jako jsou krtci, hryzci, hraboši, nebo hadi, že tito brzy opouští prostor chráněný přístrojem. Zbytkový zvukový signál, který se dostane nad úroveň terénu má již malou intenzitu a na zahradě nepůsobí rušivě, takže přístroj je možné využít i v odpočinkové části zahrady.

Rozsah účinnosti plašiče

Rozsah účinnosti plašiče (odpuzovače) krtků Deramax-Dual uvádíme jako plochu v metrech čtverečných a také jako průměr kruhu účinnosti. Účinnost přístroje je v kruhu o průměru 40 metrů, to znamená účinnost ve vzdálenosti do 20 metrů od přístroje do všech stran. Kruh o průměru 40 metrů má pak plochu cca 1 200 m².

V jednom prostoru může být umístěno libovolné množství plašičů Deramax-Dual a jejich signály se nijak negativně neovlivňují. Běžné je využití několika přístrojů v rámci zahrady, protože větší množství plašičů krtků instalovaných v jednom místě znamená výrazně vyšší celkovou účinnost.

Deramax-Dual je zcela bezpečný nejen pro člověka ale i pro veškerá domácí a hospodářská zvířata. Provoz přístroje nevyžaduje žádnou údržbu, pouze jednou za 8 měsíců výměnu baterií.

Dosah účinnosti venku: Do 1 200 m². Působnost v kruhu o průměru 40 metrů.
Napájení: Baterie R20 (velký monočlánek), 4ks (není součástí dodávky)
Rozměry:Průměr 107 mm x výška 195 mm.
Hmotnost:  0,181 kg. 

Baterie nejsou součástí dodávky. Můžete je zakoupit samostatně zde: GP super alkaline 1,5V D
V případě poškození obalu (např. při sekání trávy) lze u nás zakoupit
Náhradní plastová dóza pro plašič Deramax-Cvrček

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: