Weitech WK 8202 UV lapač komárů a hmyzu Elektronický lapač hmyzu s UV LED technologií bez chemie

Kód: 11014
341 Kč 281,82 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Weitech WK 8202 lapač komárů a hmyzu s LED UV technologií účinně láká a zenškodňuje létavý a bodavý hmyz ve vašem okolí např.komáry, mouchy, moly a další obtížný hmyz. Tento lapač funguje bez použití chemie a jedů a nevyžaduje žádné doplňování náplní. Je ideální pro použití ve všech pokojích, včetně dětských ložnic, ale i např. venkovních prostorech a posezeních chráněných před deštěm a vysokou vlhkostí.

účinnost:  na plochu až 20m²
odpuzuje: chytá komáry, mouchy, moly ad.
napájení:  zásuvka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu Weitech WK 8202 UV lapač komárů a hmyzu

Weitech WK 8202 lapač komárů a hmyzu je vybaven LED UV technologií (lampou), která účinně láká létavý a bodavý hmyz ve vašem okolí např.komáry, mouchy, moly a další obtížný hmyz. Tento přístroj je přirozeně nejefektivnější za šera a za tmy, kdy je UV záření pro hmyz viditelné. Toto UV záření láka hmyz k přístroji a jakmile vletí dovnitř, při kontaktu s mřížkou dochází k jeho rychlé likvidaci. Weitech WK 8202 je ideální pro obytné prostory, ale i např. venkovní posezení, které jsou chráněné před deštěm a vysokou vlhkostí atd. Tento lapač funguje bez použití chemie a jedů a proto je ideální pro použití i do dětských ložnic. Má minimální spotřebu elektřiny a nevyžaduje žádné doplňování náplní. Ochrání plochu 20m².

Návod k použití Weitech WK 8202 UV lapač komárů a hmyzu

Vybalte přístroj, zapojte ho do zásuvky na 220V v prostoru, který chcete chránit před komáry a jiným hmyzem. Přístroj není vodotěsný, proto chraňte před deštěm a vysokou vzdušnou vlhkostí.

Doba použitelnosti

ZÁRUKA: 2 roky od data výroby

Balení

1ks. zavařený v plastovém obalu

Upozornění související s bezpečností

Zamezte přístupu dětí k přístroji, je-li zapojen. Očisťujte přístroj pouze suchým hadříkem bez použití chemických přípravků. Před čištěním jej vypojte ze sítě.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: