Bros lampa proti hmyzu UV lampa k likvidaci obtížného létajícího hmyzu

Kód: 19153
402 Kč 332,23 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Lampa proti hmyzu je účinné řešení na likvidaci obtížného létajícího hmyzu. Přístroj je ideální pro použití do místností, domů, zahradních altánů a menších hospodářských stavení. Tato lampa vyniká vysokou účinností, snadností použití, nízkými provozními náklady, špičkovou kvalitou zpracování a navíc i svým estetickým vzhledem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu Bros lampa proti hmyzu

Bros lampa proti hmyzu účinně chrání vnitřní prostory před obtížným létajícím hmyzem, jako jsou mouchy, komáři, muchničky nebo vosy. Vysokou účinnost lampy zajišťuje speciálmí zdroj světla a elektřinou nabitá síť. Toto světlo láka hmyz k přístroji a jakmile vletí dovnitř, při kontaktu se zářící síťkou dochází k jeho rychlé likvidaci a padá do zakrytého místa v dolní části lampy. Vyzařované UV záření odpovídající vlnové délky je zcela neškodné pro člověka a domácí zvířata. Zcela izolovaný kryt z plastu garantuje bezpečné a dlouhodobé používání lampy. Funguje bez použití chemie a jedů. Má minimální spotřebu elektřiny a nevyžaduje žádné doplňování náplní. Lampa je ideální do místností, domů, zahradních altánů a menších hospodářských stavení.

Návod k použití Bros lampa proti hmyzu

Vybalte přístroj a lampu zavěste do výsky 1,8 - 2,5 m do dostatečněé vzdálenosti od ostatních zdrojů světla. Lampa vzužívá napětí 220-230 V. Používejte výhradně  zářivky určené speciálně pro světelné lapače hmyzu. Přístroj není vodotěsný, proto chraňte před deštěm a vysokou vzdušnou vlhkostí. Uhynulý hmyz lze odstranit po odšroubování a jemném vysunutí zásobníku. Před čištěním a vysypáním kontejneru s hmyzem vždy lampu odpojte z elektrické sítě. Síťku lze snadno čistit kartáčem.

  • Napětí: 230 V - 50 Hz
  • Výkon světelného zdroje: 3 W
  • Napětí síťky: 800 V

Doba použitelnosti

ZÁRUKA: 2 roky od data výroby

Balení

1ks. v kartonové krabici

Upozornění související s bezpečností

Zamezte přístupu dětí k přístroji, je-li zapojen. Před započetím jakékoli údržby či opravy je nutné lampu nejprve odpojit od napájení.  Zabraňte styku s vodou a neprovozujte ve vlhlém prostředí. Hrozí riziko poranění elektrickým proudem. POZOR: síťka zařízení je pod vysokým napětím.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení a likvidace komárů a jejich larev
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: