Elektrická plácačka paralyzér

Kód: 15668
262 Kč 216,53 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Elektrická plácačka snadno a čistě bez zanechání skvrn zneškodní obtěžující mouchy, vosy, komáry a jiný nepříjemný hmyz. Pro vnitřní i venkovní použití. Ideální pomocník při kempování, grilování nebo posezení na terase. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická plácačka rychle a spolehlivě zneškodní obtěžující hmyz jako jsou mouchy, komáři, vosy, moli ad. Pro zneškodnění hmyzu stačí jeho jediný dotyk s mřížkou, kde se vytvoří elektrické napětí a hmyz zcela paralyzuje. Likvidace je tak čistě bez skvrn na stěnách a zcela bez použití chemie.

Návod k použití

Vložte 2 tužové baterie AA (nejsou součástí balení) do rukojeti. Dodržujte schémata polarity uvnitř prostoru pro baterie (nekombinujte nové a staré baterie). Chcete-li aktivovat elektrickou síť, uchopte plácačku za držadlo a stiskněte tlačítko. Kontrolka se rozsvítí, až bude mřížka aktivní.

Technická specifikace

Výška i s rukojetí : cca 45 cm
Aktivace tlačítkem : ON/OFF
Elektrické napájení: 2x baterie AA (nejsou součástí dodávky)

Upozornění související s bezpečností

Nejedná se o hračku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nedotýkejte se mřížky, pokud je zapnuto napájení. Chraňte před stykem s vodou. Nepoužívejte v oblastech, kde jsou přítomny hořlavé plyny nebo kapaliny.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky, prostředky a postřiky na hubení savého a žravého hmyzu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: