Weitech WK 0028 odpuzovač komárů do zásuvky

Kód: 11011
356 Kč 294,21 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

účinnost:  na plochu až 50m²
odpuzuje: komáry
napájení:  do zásuvky

Máte dost komářích štípnutí? Nebaví vás neustále doplňovat náplně nebo polštářky do odpařovačů proti komárům? Elektrický odpuzovač komárů je zcela ekologický a funguje bez použití chemie a jedů.Odpuzovačt stačí pouze zasunout do zásuvky, nastavit hlasitost a užít si klidný spánek bez komárů.Chcete mít klid od komárů i když jste z dosahu elektrické sítě? V naší nabídce najdete také odpuzovač komárů na baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak odpuzovač komárů do zásuvky funguje?

Krví se živí pouze samičky komárů a to pouze v období páření. Entomologové zjistili, že se samičky komára v tomto období vyhýbají samečkům a jsou citlivé na zvuk, který komáří samečci vydávají. Elektrický plašič komárů vydává podobný zvuk o frekvenci 3 400 - 22 000Hz napodobující komáří samečky. Díky tomu se všechny komáří samičky, které štípou snaží pohybovat co nejdál od plašiče. Plašič účinně pokryje plochu až 50 m², v závislosti na zvolené hlasitosti.

Jednoduché použití

Elektrický plašič komárů stačí vybalit z obalu a zasunout do zásuvky.Pomocí bočního tlačítka zvolte požadovanou hlasitost. Většina uživatelů používá přes den maximální hlasitost. V noci, než jdou spát a už nikde nesvítí si nastaví hlasitost menší. Pokud nemáte zapnutý přístroj blízko u hlavy, je prakticky neslyšitelný.Vhodný pro každéhoTím, že Weitech WK0028 při svém provozu neodpařuje žádné insekticidy, pouze vydává slabě slyšitelný zvuk, je vhodný i do dětských pokojů a pro uživatele citlivé, nebo alergické na chemické látky. Můžete jej použít i když máte v místnosti akvária s rybičkami. Odpadne pracné zakrývání akvárií jako při použití chemických odpařovačů.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: