BioKill insekticid 450 ml sprej Insekticid na hubení hmyzu

Kód: 24182
216 Kč 178,51 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Postřikový přípravek Bioveta Bio Kill 450 ml sprej je ideální pro ty, co nemají k dispozici postřikovací nádobu nebo se obávají manipulace s chemikáliemi. Součástí praktického balení o objemu 450 ml je mechanický rozprašovač pro snadnou aplikaci. Bioveta Bio Kill je účinný proti všem známým druhům hmyzu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Bioveta Bio Kill

Bioveta Bio Kill 450 ml je vhodný pouze pro ošetření interiérů. Účinnou látkou v postřikovém roztoku je syntetická organická sloučenina Permethrin. Koncentrace roztoku je 2,5 g látky na 1l vodní emulze. Permethrin je ze skupiny pyrethroidů, což jsou látky poškozující funkci hmyzích neuronů. Při zasažení škůdce dochází ke zpomalení fungování sodíkových kanálů, které mají na svědomí průchod důležitých kationtů sodíku do buněk. Zasažené neurony hmyzu se nemohou ubránit toxickému účinku Permethrinu a dochází k jejich uhynutí. Přípravek působí na většinu druhů hmyzu. Sprej na hmyz Bioveta Bio Kill 450 ml můžete použít proti hmyzu v interiérech jako jsou zdravotnická a společenská zařízení, potravinářské provozy ale i domácnosti. Přípravek obsahuje látky, které jsou toxické pro kočky, proto zamezte možnému styku zvířete s chemikálií. Nepoužívejte pro likvidaci škůdců na svých mazlíčcích.

Návod k použití přípravku Bioveta Bio Kill

Při použití postřikové látky Bioveta Bio Kill proti hmyzu, aplikujte přípravek ve vzdálenosti asi 30 cm od míst výskytu mravenců a ošetřete i jejich skrýše. Plochyošetřujte rovnoměrně tak, aby žádná z nich nebyla ošetřená více důkladně než jiní. Ošetření proti hmyzu po 3 – 4 týdnech obnovte. V případě objevení dalšího hmyzu, taktéž aplikaci zopakujte. Před použitím přípravek protřepejte. Bioveta Bio Kill proti hmyzunezanechává žádné viditelné stopy ani nepříjemný zápach, přesto doporučujeme nejdřív vyzkoušet postřik jen na kousku povrchu aby bylo jisté, že se materiál postřikem nijak nepoškodí.

Složení Bioveta Bio Kill 450 ml

Permethrin 2,5 g (0,25 %) v 1 l vodní emulze

První pomoc při zasažení Bioveta Bio Kill

V případě zasažení očí, zasažené místo důkladně po dobu 10 – 15 minut oplachujte pitnou vodou. Pokud došlo k pozření Bioveta Bio Kill, ústa vypláchněte vodou, nic nepijte a ani nekonzumujte. Nevyvolávejte zvracení a ihned vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování přípravku Bioveta Bio Kill

Přípravek nejen proti mravencům Bioveta Bio Kill skladujte při teplotě 10 – 40 °C.

Doba použitelnosti Bio Kill

Bioveta Bio Kill lze skladovat a používat až 3 roky.

Balení Bio Kill 450 ml

Roztok Bioveta Bio Kill 450 ml je zabalený v polyetylenové láhvi s mechanickým rozprašovačem.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkat do akvárií a terárií. Pro ryby, hady, ještěrky a včely je přípravek toxický. Přípravek není určen k aplikaci na domácí zvířata. Zamezte možnému styku koček s přípravkem - je pro ně toxický.

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P391 Uniklý produkt seberte.
P501 Odstraňte obsah/obal …

Doplňující informace o nebezpečnosti:
EUH208 Obsahuje permethrin. Může vyvolat alergickou reakci.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení blech
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: