Monitor na šváby a rybenky Hoy Hoy 5 ks Lepová past

Kód: 15372
254 Kč 209,92 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

5 kusů lepových pastí k odchytu a zjištění výskytu švábů, rybeneck, pavouků a jiného nežádoucího lezoucího hmyzu v domácnostech bez použití chemie a jedovatých příměsí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Past láká na vysoce účinný potravinový atraktant šváby, pavouky, rybenky a další druhy lezoucího hmyzu. Past je bezpečná, bez jedů a hygienická (chyceného hmyzu se nemusíte dotýkat). Přirozená návnada ze skutečného jídla ve formě granulí je vyrobena z běžné lidské potravy, která je nejatraktivnější pro lezoucí hmyz. Součástí balení je také 10 kusů protiskluzových podložek "foot mat", které zbaví nečistot končetiny hmyzu při vstupu a tak zajistí přilepení hmyzu na dno pasti, které je opatřeno speciálním nevysychavým lepidlem. Díky pomalému uvolňování atraktantu monitor funguje 3-4 týdny po rozbalení. 

Past slouží pouze jako monitorovací produkt ke zjištění výskytu švábů a jiného nežádoucího lezoucího hmyzu - neslouží k jejich úplnému vyhubení.
Pokud se do domečku chytí švábi nebo jiný hmyz, použijte biocid např. Gel proti rusům a švábům Imidasect 5 g nebo BioKill insekticid 450 ml sprej.

Návod k použití

Lepovou past pokládejte do míst předpokládaného výskytu hmyzu - do rohů místnosti, na tmavá místa apod. Jedna lepová past je určena na jednu místnost. Je vhodné ji umístit tam, kam nesvítí slunce. Švábi mají rádi vlhká a teplá místa, např. pod umyvadlem, za toaletami, za spotřebiči atd. 

Přilepte podložku "foot mat" na označená místa po stranách (vstupy) domečku. Z lepové vrstvy sejměte krycí papír. Sáček s atraktantem vyjměte z obalu a umístěte doprostřed lepové plochy. Past složte a v horní části zasuňte klopu do výřezu. Výšku střechy lze nastavit ve dvou polohách. Ve vyšší poloze („high“) lze domeček postavit na bok. Past vyměňte za novou dříve, než se lepová plocha úplně pokryje zachyceným hmyzem, nebo než se zapráší.

Skladování přípravku

V suchu a chladu.

Složení

Obsahuje přírodní atraktant

Balení

5 ks past
5 ks atraktantů ve formě granulí
10 kusů protiskluzových podložek "foot mat"

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení švábů a rusů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: