Přípravky na likvidaci a hubení štěnic

Nejprodávanější

13 položek celkem
geraniol
399 Kč

Aerosol k okamžitému hubení štěnic a dalšího hmyzu včetně jejich vajíček a larev v bytech, hotelích a ubytovnách. S přírodní účinnou látkou geraniol.  

Kód: 17108
atak fumigator
481 Kč

Vodou aktivovaná dýmovnice pro rychlé a pohodlné hubení hmyzu v interiérech. Univerzální použití - zabije veškyrý hmyz od roztočů přes mravence až po vosy a šváby.

Kód: 17084
bb alert komplet
425 Kč

Vysoce profesionální monitorovací past na štěnice sloužící ke zjistění výskytu štěnic v domácnosti, v hotelech, ubytovnách a dalších uzavřených místnostech. 

Kód: 15372
BBAlert Activator
78 Kč

Náhradní náplně do BB Alert - Aktivní past na štěnice

Kód: 15477
BB monitory na stenice feromony
698 Kč

Lepová past na štěnice je vhodná k monitoringu výskytu štěnic před i po dezinsekčním zásahu. Umožňuje monitorovat výskyt štěnic v jednotlivých pokojích, a je tak efektivním...

Kód: 15476
bed bug alert
194 Kč

Monitorovací past na štěnice Bed Bug Alert slouží k odhalení výskytů štěnic v domácnosti, v hotelech, ubytovnách a dalších uzavřených místnostech. Toto zařízení na rozdíl od...

Kód: 15069
bio kill insekticid 5000 ml nn
1 145 Kč

Balení 5000 ml přípravku Bioveta Bio Kill proti blechám, vosám,mravencům a dalšímu hmyzu je ideální prodoplňování do postřikové nádoby pro časté a větší zásahy proti škůdcům....

Kód: 24186
491 dobol fumigator 20g new
382 Kč

Dýmovnice Dobol Fumigator pro úplné vyhubení veškerého hmyzu patří mezi přípravky proti hmyzu působící na celou škálu hmyzích škůdců od roztočů až po šváby.

Kód: 13029
dobol fumigator 20g
543 Kč

Dýmovnice Dobol Fumigator pro úplné vyhubení veškerého hmyzu patří mezi přípravky proti hmyzu působící na celou škálu hmyzích škůdců od roztočů až po šváby.

Kód: 13030
nattaro chycena stenice 1ks
450 Kč

Nattaro Scout je monitorovací systém určený k prokázání výskytu štěnic. Je vhodný jako nástroj detekce štěnic před i po dezinsekci. Je určen nejen pro profesionální uživatele k...

Kód: 15532
atak sprej proti stenicim a svabum
224 Kč

Insekticidní sprej proti štěnicím, švábům a jinému lezoucímu hmyzu. Postřik začíná účinkovat po  6-12 hodinách a na hmyz působí po dobu 2-3 měsíců pokud není mechanicky odstraněn.

Kód: 17384
protect stenice blechy
392 Kč

Insekticidní postřik Protect 500 na štěnice a blechy je účinnou zbraní při boji proti štěnicím i proti blechám.Je vhodný zejména pro úplnou likvidaci štěnic či blech v...

Kód: 13037
Sprej lez. hmyz vigonez
95 Kč

Insekticidní sprej určen k hubení lezoucího hmyzu a jeho larev v uzavřených prostorách a ve venkovním prostředí. Hadička se speciální koncovkou umožňuje aplikovat přípravek...

Kód: 38582

Štěnice jako symbol špíny? To už dávno neplatí. Štěnice se mohou nastěhovat kamkoliv. A na tom, jak často uklízíte, přitom vůbec nezáleží.
Z úkrytu vylézají hlavně v noci a živí se lidskou krví. A na rozdíl od upírů, kterým se v mnohém podobají, se jich tak snadno rozhodně nezbavíte. Když totiž dojde na hubení štěnic, platí jediné pravidlo – čím rychleji zakročíte, tím lépe. Na běžné přípravky na hubení štěnic z drogerie při tom ovšem zapomeňte. Místo toho vsaďte na některý z kvalitních, vysoce koncentrovaných přípravků: ať už jde o postřik, dýmovnice, pasti nebo jiné profesionální produkty na hubení štěnic.

Zbavte se štěnic v bytě. Diskrétně a bez deratizátora

To, že máte doma štěnice, na první pohled vůbec nepoznáte. Přes den se totiž skrývají, obvykle v čalounění, za tapetami, pod rámy obrazů nebo třeba pod podlahou. Jakmile ale padne noc, vylézají ven. A následky jejich řádění jsou velmi nepříjemné.

Štěnice se totiž živí vaší krví. Jejich kousnutí připomíná bodnutí od komára, často ale způsobuje alergickou reakci: okolí rány zčervená a mírně nateče. Ovšem tady pozor – pokud patříte mezi ty, kdo alergii nemají, nemusíte si přítomnosti štěnic ve svém bytě vůbec všimnout. Tedy do doby, než váš byt masivně zamoří. 

Štěnice jako „dárek“ z dovolené

Do vašeho bytu se přitom štěnice dostane raz dva. Stupačkami od sousedů, ale třeba i po nákupu nábytku z druhé ruky. Bez nebezpečí nejsou ani cesty vlakem nebo noc strávená v hotelu – byť sebeluxusnějším. Protože stačí jediná štěnice, která se usadí ve vašem kufru, a máte zaděláno na velký problém.

Jediná samička totiž dokáže váš byt kompletně zamořit. Nejprve naklade několik vajíček, ze kterých se po několika týdnech vylíhnou dospělé štěnice. A ty jsou velmi odolné. Dožívají se až 12 měsíců, navíc vydrží hladovět až 35 týdnů.

Jak se zbavit štěnic bez deratizátora?

Máte podezření, že se štěnice usadily i u vás? Jejich přítomnost může prozradit trus – malé hnědočervené skvrnky, které se začnou objevovat hlavně v okolí vaší postele. Existují ale i spolehlivější metody.

1. Pasti na štěnice

Nastražte jednoduché, ale efektivní monitorovací pasti na štěnice, které případnou přítomnost štěnic u vás doma spolehlivě odhalí. Populární jsou i nechemické pasti.

A co dělat, pokud se vaše podezření na přítomnost štěnic potvrdí? Nemusíte hned volat deratizátora. Obzvlášť pokud úroveň zamoření vašeho bytu zatím není extrémně vysoká. Místo toho použijte profesionální prostředky na likvidaci štěnic.

2. Postřiky proti štěnicím

Postřiky proti štěnicím jsou jedním z nejoblíbenějších nástrojů, jak se se štěnicemi v bytě vypořádat. Jde totiž o účinnou první pomoc. Funguje to jednoduše: profesionální postřik na hubení štěnic nastříkáte na místa, kde se štěnice nejčastěji pohybují. Po zaschnutí postřik nanesete pro jistotu ještě jednou – a hotovo. Přípravek na hubení štěnic vás může snadno zbavit starostí.

3. Dýmovnice proti štěnicím

Výhodou dýmovnic proti štěnicím je, že se dostanou i do těch nejmenších prasklin a škvír. Ani jediná štěnice jim tedy neunikne. Po vyvětrání po sobě navíc dýmovnice nezanechávají zápach ani žádné další žádné stopy.

4. Deratizační firma a profesionální postřiky

Pokud máte štěnic doma velké množství, je lepší zavolat odborníky, kteří vás štěnic zbaví za pomoci profesionálních přípravků na hubení štěnic. Pokud bydlíte v bytovém domě, je nejlepší nahlásit výskyt štěnic správci budovy a nechat provést postřik ve všech bytech kde se štěnice vyskytují zaráz. Pokud si postřik necháte udělat jen ve svém bytě, a v některém z přilehlých bytů štěnice zůstanou, je téměř jisté, že se k vám štěnice po čase znovu nastěhují.