Insekticidní spirály proti komárům 10ks. 10 kusů dýmových spirál proti hmyzu

Kód: 19170
64 Kč 52,89 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Dopřejte si večery na terase bez komářího bzukotu. Spirály proti létajícímu hmyzu BROS po zapálení roznášejí do vzduchu dýmem insekticidní složky působící proti komárům, mouchám a dalším hmyzím škůdcům. Jedna spirála zajistí klidné posezení pod dobu několika hodin.Balení obsahuje 10 ks spirál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Po zapálení ze spirály proti létajícímu hmyzu začne stoupat dým, který roznáší insekticidní složku d-allethrin. Alatriny patří mezi pyrethroidy, v současnosti nejužívanější insekticidy, odvozené od přírodní látky, vyskytující se například v květech chryzantém. Jsou jen mírně toxické pro člověka a ptáky, a tak je lze bezpečně využívat v domácnosti. Po zapálení se ze spirály proti hmyzu BROS uvolňují účinné látky po dobu několika hodin. Spirály jsou účinné ve venkovních prostorách, jako jsou balkóny a terasy, kde se dým kromě toho, že stoupá vzhůru a do stran, odráží i od stěn, a tak působí déle a efektivněji.

Návod k použití spirál proti létajícímu hmyzu

Při vytahování spirály z obalu, opatrně odřízněte jádra sousedních spirál od té, kterou se chystáte vytáhnout. Dbejte na to, aby nedošlo k poškození vedlejších kusů. Po té ohněte jazýček kovové podpěrky (součást balení) a připevněte spirálu na konec jazýčku. Konec spirály zapalte, plamen sfoukněte a nechte doutnat.

Skladování přípravku

Uchovávejte na chladném a suchém místě . Chraňte před tepelným zářením, ohněm apod. Dbejte na bezpečné skladování mimo dosah dětí a jiných nepovolaných osob.

Složení

Účinná látka: d- allethrin : 0,2 % tzn.

První pomoc při zasažení

Dojde-li k vdechnutí většího množství dýmu či výparů ze spirály, zajistěte dostatek čerstvého vzduchu. Kůži zasaženou insekticidní látkou okamžitě umyjte mýdlem a vodou. Dostane-li se přípravek do očí, vypláchněte je důkladně vodou. V případě potřeby vyhledejte pomoc lékaře.

Balení

Obsahuje 10 zápalných spirál proti létajícímu hmyzu

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek je škodlivý pro ryby a vodní bezobratlé živočichy, proto zabraňte jakémukoli vniknutí do povrchových či spodních vod. Dojde-li ke kontaminaci půdy, zabraňte co nejrychleji dalšímu prosakování a odstraňte kontaminovanou půdu. Malé množství stačí mechanicky odebrat. Větší množství odeberte s pomocí vybavení a neutralizujte jej.  Při požáru mohou vznikat dráždivé a jedovaté výpary a plyny. Zbytky po požáru i kontaminovaná voda musí být zlikvidovaná dle předpisů. Přípravek by neměl přijít do kontaktu s pokožkou, očima ani oděvem, proto je nutné se při manipulaci s ním chránit vhodnými ochrannými pomůckami.

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Věty popisující podmínky pro bezpečné používání:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení a likvidace komárů a jejich larev
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: