Pasti na myši

Nejprodávanější

6 položek celkem
BROS past na mysi plastova (0401)
38 Kč

Plastová past na myš se snadnou obsluhou a odolná proti povětrnostním podmínkám.

Kód: 19396
past na mysi drevena 800x800 min
16 Kč

Klasická dřevěná past, která je osvědčeným a účinným bojovníkem proti myším již po desetiletí. Tato past je vyrobena v České republice.

Kód: 14049
past na mysi cerna 2
16 Kč

 Černá kovová sklapovací past na myši, vyrobená v České Republice.

Kód: 14052
past na mysi pozink
16 Kč

 Pomosazená kovová sklapovací past na myši, vyrobená v České Republice.

Kód: 14051
past na mysi pozinkovana2
16 Kč

Kvalitní kovová sklapovací past na myši, vyrobená v České Republice. Pro větší odolnost je past ošetřena pozinkováním. Z pastí které máme v nabídce, má právě pozinkovaná...

Kód: 14050
past na mysi 2ks 2
48 Kč

Jedná se o dvojbalení kvalitních kovových černých pastí vyrobených v České republice. Tento typ pasti na myši je nejsnáze a nejlépe obsluhovatelný.

Kód: 14053

Ťapání drobných nožek, okousané potraviny ve špajzu nebo čilý noční ruch ve vašem sklepě. Že tohle moc dobře znáte? Nejste sami. Lidská obydlí navštěvují myši stále častěji. Jak se otravných hlodavců zbavit? Nasaďte proti nim osvědčenou klasiku. Zjistěte, kudy myši nejraději běhají, a ke zdi a do rohů nastražte účinné pasti na myši (jako návnadu můžete použít kousek sýra, slaniny nebo třeba opečeného chleba). Ovšem pozor. Jakmile se myši ve vašem domě přemnoží, pasti už vám proti nim nepomohou. V takovém případě vsaďte raději na klasický jed na myši.