ULTRA POWER Elektronická past na myši

Kód: 15663
Novinka
Značka: Samura s.r.o.
1 349 Kč 1 114,88 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Elektronická past zajistí rychlou a spolehlivou likvidaci myši pomocí vysokého napětí na profesionální úrovni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická past představuje způsob, jak humánně a efektivně zabíjet myši ve vnitřních prostorách - tato past je používána i profesionály. Ergonomické elektrické desky snímají vstup myši - ta je během několika sekund usmrcena elektrickým šokem pomocí vysokého napětí ihned po vstupu do pasti.

Tato výkonná past dokáže usmrtit více než 100 myší na jednu sadu 4 ks AA alkalických baterií.

Poloprůhledné víko pasti usnadňuje identifikaci úspěšného lapení a usmrcení myši. Usmrcenou myš můžete snadno vyklopit do koše po otevření víka, nemusíte tak na něj sahat.

Díky internímu mikrospínači a integrovaným bezpečnostním prvkům je tato past bezpečná pro použití v oblastech, kde se nachází děti a domácí zvířata.

Návod k použití

Past nevyžaduje použití žádných jedů nebo chemikálií. Součástí pasti je nádržka na návnadu. Pomocí vhodného nástroje (např. nůž, vatová tyčinka, párátko apod.) do zásobníku umístíte návnadu tak, abyste na ni nepřenesli svůj pach. Návnady se tedy nedotýkejte holou rukou. Jako vhodnou návnadu můžete použít např. arašídové máslo, čokoládu, pomazánku z lískových oříšků nebo jinou pochutinu s vysokým obsahem bílkovin.

Past umístěte tam, kde je zvýšený výskyt hlodavců, nejlépe podél zdi apod.

Pozor, s mrtvými hlodavci nikdy nemanipulujte holýma rukama. Mohou být přenašeči nemocí a infekcí. Nemáte-li rukavice, použijte mikrotenový sáček, přes který mrtvého hlodavce chytíte. Past lze zlikvidovat nebo znovu použít.

Jak elektronická past na myši funguje?

LED indikátor bliká zeleně, pokud je past správně nastavena. Pokud svítí LED kontrolka na pasti červeně, je potřeba v pasti baterie vyměnit.
Pro provoz pasti je nutné použít 4 ks tužkových baterií typu AA.  Baterie nejsou součástí balení!!!

Balení

1 kus v kartonové krabičce
Baterie nejsou součástí balení!!!

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Nesprávné použití tohoto produktu může mít za následek úraz elektrickým proudem nebo zranění. Elektrická past na myši je určena pro použití ve vnitřních prostorách, na suchém a čistém místě. Nepoužívejte ve vlhkých nebo mokrých oblastech nebo v prostředí s velkým množstvím prachu a nečistot, protože byste mohli zkráti životnost produktu. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a návnady na myši
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: