11 položek celkem
parafinove bloky
62 Kč

Jedovaté parafínové kostky odolné vůči vodě a plísním pro použití i v podmínkách s vysokou vlhkostí, jako jsou kuchyně, vlhké sklepy nebo otevřený terén. Působí proti myším,...

Kód: 19379
BROS granule na mysi a potkany 100 g
66 Kč

Deratizační nástraha v podobě granulí s vůní zrna atraktivní pro hlodavce. Slouží k likvidaci myší uvnitř budov a hubení potkanů uvnitř i v okolí budov.

Kód: 19380
mekka navnada bros
78 Kč

Deratizační měkká návnada, která je mimořádně atraktivní pro hlodavce. Používá k hubení potkana a myši domácí v domácnostech a komunální oblasti.

Kód: 19381
obilné vlocky (2)
52 Kč

 Deratizační návnada na bázi přírodní obilné nástrahy je určena k přímému použití.

Kód: 19382
978 otravene zrni na mysi a potkany
54 Kč

Deratizační návnada v podobě zrna, určená pro likvidaci myší a potkanů Obsahuje látku, která hlodavce silně láká a účinně hubí.

Kód: 19383
parafinove bloky
116 Kč

Jedovaté parafínové kostky odolné vůči vodě a plísním pro použití i v podmínkách s vysokou vlhkostí, jako jsou kuchyně, vlhké sklepy nebo otevřený terén. Působí proti myším,...

Kód: 19652
jed na potkany killrat
114 Kč

Deratizační nástraha ve formě měkkých těstovinových sáčků určená k profesionálnímu i neprofesionálnímu použití.

Kód: 13428
ratimor sacky min
114 Kč

Účinný boj proti hlodavcům začíná s účinnou nástrahou do deratizačních staniček Ratimor měkkná nástraha. Sáčky s obsahem antikoagulantu působí proti myším, potkanům a krysám a...

Kód: 17377
ratimor parafinove bloky 300g min
178 Kč

Parafinové kostky Ratimor vynikají vysokou odolností proti vodě a vlhkosti. jed na hlodavce je určený pro použití v deratizačních staničkách. Působí proti myším, potkanům a krysám.

Kód: 17370
ratimor plus granule
78 Kč

Jedová nástraha v podobě granulí k hubení hlodavců. Slouží k likvidaci myší, potkanů a krys uvnitř budov a jejich bezprostřední blízkosti.

Kód: 41612
Vigonez pasta na hubení myší a potkanů
Novinka
104 Kč

Deratizační nástraha k hubení potkanů, myší a jiných hlodavců.

Kód: 38581

Zamořily váš dům myši? Nemusíte volat deratizátora. S účinným jedem na myši si s dotěrnými hlodavci zvládnete poradit sami. Jedy na myši v naší nabídce totiž mají jednu obrovskou výhodu: účinkují až po několika dnech, a myši tak po jejich pozření nemají podezření, že jde o jed. Na nástrahu se proto postupně vrhnou všechny.

Všechny dnes prodávané jedy na myši fungují na principu antikoagulantů. Antikoagulanty jsou látky které zabraňují srážení krve a škůdce několik dnů po pozření jedu uhyne na vnitřní krvácení.

Účinné látky Bromadiolon a Brodifakum jsou moderní antikoagulanty druhé generace, které se v tělech škůdců postupně hromadí a organismus není schopen je odbourávat.

Rada pro výběr jedu na myši: Většina přípravků má jako účinnou látku Bromadiolon, který však v nízkých koncentracích nemusí být na myši příliš účinný. Přípravky Kilrat a Ratimor mají jako účinnou látku Brodifakum, které na myši zabírá podstatně lépe i v nízkých koncentracích.

Jedno důležité upozornění: jedy na myši vždy umisťujte do deratizačních staniček. Díky tomu si budete jistí, že se k jedu nedostane třeba váš domácí mazlíček. Uhynulé škůdce pravidelně odstraňujte.