VICTOR Power-Kill - 2 x past na myši set dvou sklapovacích pastí

Kód: 15657
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Balení dvou snadno nastavitelných mechanických pastí na myši s propracovanou mechanikou, vysoce citlivou spouští a 99 % účinností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Power-Kill jsou revoluční sklapovací pasti na myši. Pastička je vybavena velkým nášlapným pedálem s vysokou citlivostí, který myš vždy snadno aktivuje. Past má při kontaktu se škůdcem 99% účinnost a proto patří k nejsilnějším na trhu. Je vhodná pro všechny druhy návnad. Můžeme ji použít všude tam, kde se nežádoucí myši vyskytují -  v domácnosti, uvnitř nebo venku. Past funguje na fyzikálním mechanismu a její použití je tedy bez jakýchkoliv jedů a toxických látek (ideální tedy k použití v prostorech, kde se pohybují děti a domácí zvířata).

Návod k použití

Past se velmi snadno natahuje.
Odstraňte svorku zajišťující kontaktní rám.
Do korýtka na návnadu umístěte pomocí párátka anebo jiného nástroje umístěte vhodnou návnadu, ideální je arašídové máslo, slanina, suché granule  nebo cokoliv s vysokým obsahem bílkovin.
K nastavení pasti stačí rameno přesunout na druhou stranu pasti, až klikne a uzamkne se.
Past umístěte na místo, na němž jste zjistili stopy po aktivitě hlodavců, nebo podél zdí, kde se myši nejvíce pohybují. Strana pasti se žlábkem na návnadu by měla být umístěna proti zdi.

Pokud máte doma nějaké domácí mazlíčky, můžete nastraženou pastičku umístit do deratizační staničky, aby se k ní nedostali. Hlodavci berou deratizační staničku jako skrýš ve které se cítí bezpečně.

Pozor, s mrtvými hlodavci nikdy nemanipulujte holýma rukama. Mohou být přenašeči nemocí a infekcí. Nemáte-li rukavice, použijte mikrotenový sáček, přes který mrtvého hlodavce chytíte. Past lze zlikvidovat nebo znovu použít. 

Skladování

Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

balení

2 ks pastí v plastovém obalu

Rozměry

cca 9,5 x 4,5 x 3,0 cm (d š v)

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a návnady na myši
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: