Past na hraboše polního a hlodavce GARDIGO

Kód: 14060
448 Kč 370,25 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Vystřelovací past speciálně navržená pro velmi snadné použití a vysoce účinné zabití hrabošů a hlodavců. Past k opakovanému použití se snadno natahuje. Usmrtí hlodavce příchozí z obou dvou stran chodbíčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mechanická vystřelovací past pro efektivní likvidaci hraboše polního nebo jiných hlodavců na vašich zahradách, záhonech a trávnícich. Hraboši si dělají chodby těsně pod povrchem trávníku a okusují kořeny rostlin a zeleniny, které pak hynou. Proto byla vyvinuta tato past, která tyto nechtěné škůdce zahubí přímo v jejich chodbičkách. Je účinná při vstupu hlodavce z obou dvou stran chodbičky, což ještě zvyšuje šanci odchytu. Použití pasti je velice snadné a bezpečné. Při nastražení pasti ostré hroty zůstavají pod zemí mimo dosah dětí a domácích mazlíčků. Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitního plastu odolného proti povětrnostním vlivům, což zabezpečuje její dlouhodobé a opakované používání.

Návod k použití pasti na krtky a polní myši:

  • Najděte podzemní chodbička hraboše. Většinou tvoří přímou spojnici mezi dvěma krtinci. Chodbička se snadno hledá pomocí tenké tyče - pokud po pár centimetrech najednou zlehka zajedete do země, tak tam je s největší pravděpodobností chodbička
  • Pomocí sázeče nebo malé lopatky vytvořte otvor, do kterého co nejpřesněji uložte past tak, aby oba otvory byly v chodbičce průchozí.
  • Past jednou rukou přidržte v zemi a vytáhněte rukojeť nahoru, tak je past nastražená.
  • Mezeru mezi pastí a zeminou zakryjte listy nebo trávou, případmě můžete přes past umístit např. tmavé vědro. Světlo dopadající do chodbičky nebo průvan vzduchu by hlodavce zbytečně mohlo odradit.
  • Past pravidelně kontrolujte. Úspěšný lov poznáte podle polohy rukojeti

Tip: Při manipulaci s pastí noste rukavice, aby na ni nebyl cítit lidský pach. Kvůli lidskému pachu je také dobré nechat past na pár dní vyvětrat venku.

Skladování:

skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

Materiál:

odolný plast

Rozměry pasti:

cca 19 cm x 6 cm x 6 cm

Balení:

1 ks v kartonovém obalu s návodem.

Bezpečnostní upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při manipulaci a vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou. 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení hrabošů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: