Victor - Mechanická past na krtka a polní myš

Kód: 15690
985 Kč 814,05 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Vystřelovací past speciálně navržená pro velmi snadné použití a vysoce účinné humánní zabití krtka nebo polní myši. Díky kvalitní oceli past nekoroduje ve vlhkém prostředí podzemí a neztrácí svou funkčnost ani po dlouhé době používání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mechanická vystřelovací past pístové konstrukce pro efektivní likvidaci krtků a polních myší na vašich pozemcích. Použití pasti je velice snadné a bezpečné. Past lze zajistit bezpečnostním kolíkem, který zároveň zabraňuje falešnému spuštění. Při nastražení pasti ostré hroty zůstavají pod zemí mimo dosah dětí a domácích mazlíčků. Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní oceli odolné proti povětrnostním vlivům, což zabezpečuje její dlouhodobé a opakované používání. Past je dodávána připravená k okamžitému použití.
 

Návod k použití pasti na krtky a polní myši:

  • Nejprve zarovnejte krtince s povrchem země a počkejte 24 hodin. Past je vhodné umísti tam, kde se krtek pohybuje - kde vytvořil krtinec
  • Palcem si vytvořte do krtince prohlubeň. Nad ní umístěte past tak, aby Vámi vytvořená prohlubeň byla pod středem pasti.
  • Stlačte past do země tak, aby pánev pasti byla rovnoběžně se zemí.
  • Několikrát vytáhněte rukojeť nahoru a dolů, to umožní snadnějšímu pohybu kopí do země a ze země.
  • Před nastavením pasti se ujistěte, že spouštěcí západky jsou mimo pánev pasti.
  • Uchopte rám pasti, vytáhněte rukojeť nahoru a zajistěte pánev pomocí západky.
  • Pokud je to nezbytné, použijte mírný tlak ke stlačení pasti blíže k prohlubni tak, aby se pánev pasti dotýkala stropu tunelu krtka.
  • Po sklapnutí pasti vyndejte krtka.
  • Po chycení krtka je dobré nastražit past znovu, protože málo kdy je na zahradě krtek jen jeden. To platí i v případě polních myší.
  • Jaro je považováno za nejlepší období roku pro umístění pastí na krtky, protože půda je měkká a tunely jsou snadno identifikovatelné, ale krtci mohou být chyceni v každém ročním období, včetně léta a podzimu. Jediný čas který není ideální pro umístění pastí je chladné nebo velmi suché počasí, protože  půda je obvykle velmi tvrdá.

Skladování:

Pasti na krtky skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

Materiál:

 kvalitní ocel odolná proti povětrnostním vlivům

Rozměry pasti:

cca 35 cm x 10 cm x 10 cm

Balení:

1 ks v kartonovém obalu s návodem.

Bezpečnostní upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí.

Hubení krtka:

Krtek obecný je zákonem chráněný živočich.

Není však chráněný ve smyslu zvláštní ochrany, a pokud Vám škodí na majetku, nebo ohrožuje Vaše zdraví (vymknutí kotníku v propadlém trávníku), můžete ho na svém pozemku likvidovat jako škůdce.
Pouze jeho plošné hubení, které by mohlo vést k ohrožení jeho existence je zakázané!
Krtek je v přírodě prospěšný tím, že požírá různé larvy, provzdušňuje zem,... Pokud nám krtek na zahradě škodí, je vždy lepší ho ze zahrady vyhnat, nebo ho chytit a přemístit jinam. Zabití krtka by mělo být až to poslední řešení.

 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na krtky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: