Klešťová past na krtka a polní myš pozinkovaná

Kód: 14061
98 Kč 80,99 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2020

Klešťová past na krtka a polní myš s povrchovou úpravou pozinkováním. Díky tomu past nekoroduje ve vlhké prostředí podzemí a neztrácí svou funkčnost ani po dlouhé době používání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak funguje past na krtka, polní myš

Past na krtka se skládá ze zubatých kleští, rozpěrné pružiny a pojistného plíšku. Kleště svírá pružina,ale díky plíšku zůstává klešťová část rozevřená. Když do plíšku krtek či myš narazí, uvolní se a past je díky pružinám sevře.

Jak použít klešťovou past na krtka

Než se pustíte do zahrabávání pastí, zašlapejte všechny krtince. Krtek bude nucen vyhrabat si nový východ a vy tak poznáte místo, kde je zrovna aktivní. Krtince, který se objeví do dvou dnů, odkryjte pomocí lopatky až k chodbičce, kde následně vložíte past.Před nastražením rukami rozevřete kleště a mezi jejich čelisti vložte plíšek. Ten by měl být při vložení položený kolmo na chodbičku. Chodbu následně zakryjte kusem dřeva či obráceným kbelíkem. Po té, co se krtek chytne, nastražte pro jistotu past znovu. Jen málo kdy bývá krtek na pozemku jen jeden.

Krtek je obecně chráněmým živočichem, ale v případě že vám na vašem pozemku způsobuje škody, nebo vás ohrožuje (například vyvrtnutím nohy v propadlé chodbičce) můžete ho na svém oploceném pozemku hubit.Kromě toho, že je krtek chráněný, je i užitečný (provzdušňuje půdu a konzumuje různé škůdce) Proto doporučujeme místo likvidace napřed vyzkoušet jeho vypuzení pomocí odpuzovače krtků, nebo jeho odchyt pomocí trubkové pasti a přemístění na jiné místo kde nikomu nebude vadit.

Tip: pojistný plíšek k pasti přivažte kouskem vlasce nebo šňůry, aby se nestalo, že se v hlíně ztratí.

Je lepší po celou dobu manipulace s pastí používat rukavice. Před položením pasti do chodbičky ji nechte vyčichnout, aby z ní nebyl cítit ani náznak lidského pachu, který by mohl ve škůdcích vyvolat nedůvěru.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na krtky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: