Trubková past na krty, hraboše a hryzce K odchytu škůdců

Kód: 14059
67 Kč 55,37 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Trubkovou past s kontrolním otvorem můžete použít pro odchyt krtků, hryzců i hrabošů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Na obou koncích pasti jsou pohyblivé kovové klapky, které pustí zvíře dovnitř, ale ven už nikoli. Chycené zvíře lze z trubkové pasti vysvobodit a pustit do přírody. V případě, že si pravidelné kontrole všimnete, že je škůdce chycený, stačí trubkovou past vytáhnout, přenést mimo pozemek a zamáčknout západku dovnitř trubky.

Jak postupovat při nastražení trubkové pasti

I trubková past by se měla umisťovat jen do míst, kde je škůdce aktivní. Pokud tedy chcete do trubkové pasti chytat krtky, doporučujeme před tím zašlapat všechny krtince a počkat až se objeví nové. Nové krtčí hromádky po té odkryjte tak, abyste mohli do chodbiček položit past. Ta by měla navazovat plynule na chodbu, přičemž otvor v jejím středu by měl být směřován nahoru. Jakmile je trubkovitá past položená, zakryjte celou chodbu zeminou amísto psi viditelně označte, abyste se k pasti mohli vrátit.

Při práci s pastí používejte vždy rukavice, aby na ní nezůstala žádná lidská pachová stopa, která by mohla krtky, hraboše i hryzce odradit tak, že by se pasti vyhnuli.

Vlastnosti trubkové pasti na krtky, hraboše a hryzce

Trubková past je vyrobená z pevného ABS plastu o tloušťce 2,2 mm, přičemž kapky jsou z pozinkovaného plechu. Díky použitým materiálů je past velmi odolná a lze ji používat opakovaně po dlouhou dobu.
Délka pasti: 20 cm
Průměr pasti: 5 cm
Hmotnost pasti: 100 g

Další doporučení

Po položení kontrolujte past několikrát denně kontrolujte, aby se případné chycené zvíře zbytečně dlouho netrápilo. Po vyjmutí pasti z chodbičky můžete zvíře pustit zpět do přírody, nejlépe daleko od lidských obydlí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na krtky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: