Set - deratizační stanička na myši + lepová past na lezoucí hmyz 2 v 1

Kód: 44724
66 Kč 54,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

1 ks klíčem uzamykatelná plastová stanička na myši a jiné druhy drobných hlodavců  
1 ks lepová past k odchytu lezoucího hmyzu (švábi, mravenci, a další příbuzný hmyz)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu deratizační stanička na myši

Klíčem uzamykatelná plastová stanička na myši a jiné druhy drobných hlodavců. Odolná proti násilnému otevření, vhodná i pro systém HACCP, zvyšuje a prodlužuje účinnost deratizačních nástrah a chrání je před vlivem prostředí.
Deratizační stanička se prodává prázdná bez nástrahy. Doporučujeme použít měkké gelové polštářky KILRAT Pasta 150 g , které jsou pro hlodavce velice lákavé. Deratizační staničku je vhodné označit nálepkou informující o datu položení nástrahy a jejím typu.

Návod na použití staničky

Plastovou staničku jednoduše otevřete zatlačením klíče do otvorů v přední část staničky (klíč je uložen v otvoru v zadní části staničky). Do přihrádek vložíte jedovou nástrahu a staničku uzavřete. Staničku umisťujte v místech výskytu hlodavců (např. stezky, hnízdiště, výkrmny, díry, nory atd.).

Rozměry

130 x 75 x 35 mm

Balení

1 kus deratizační staničky včetně klíče. Stanička je dodávána bez návnady.

Popis produktu Lepová past na hmyz

Součástí balení je lepová past k odchytu lezoucího hmyzu (švábi, mravenci, a další příbuzný hmyz). Lepová past v krabičce umožňuje odchyt nepříjemného lezoucího hmyzu především v domácnostech a skladech. Past je netoxická a pro zvýšení lákavosti je v lepidle přimícháno potravinové lákadlo.

Návod k použití

Odstraňte perforovanou část papírové krabičky (obalu) a vytvořte otvory pro průchod hmyzu. Sejměte krycí papír z lepové pasti a opatrně vložte takto připravený lapač do krabičky, kterou následně uzavřete. Umístěte do míst předpokládaného výskytu hmyzu.

Balení

1 ks cca 125 mm x 75 mm

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a návnady na myši
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: