Lepová past na šváby tunel Lepová past na šváby, rusy a jiný lezoucí hmyz

Kód: 19166
50 Kč 41,32 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Díky tvaru tunelu působí lepová past na šváby BROS velmi nenápadně a lze ji použít i na viditelnějších místech. Lepová složka pasti na šváby vytrvale zachytává lezoucí hmyz po dobu 3 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Mechanickou past na šváby a další lezoucí hmyz můžete použít tam, kde máte podezření výskytu škodlivého lezoucího hmyzu, ale nejste si úplně jistí. Pokud chcete použít tunel BROS k přímému boji proti švábům , rusům či rybenkám, zvažte množství použitých pastí. Čím větší plocha a čím více škůdců, tím více lepových nástrah na šváby budete potřebovat. Uvnitř tunelu se nachází páska pokrytá vrstvou nezasychajícího speciálního lepidla, které odolává vnějším vlivům , jako jsou změny teplot či vlhkosti. Past neobsahuje žádné insekticidní složky, a tak je ideální pro použití v domácnosti, skladech potravin, kurnících a všude jinde, kde je použití insekticidních přípravků proti hmyzu nemožné. Má charakteristický zápach.

Návod k použití lepové pasti na šváby

Z lepové pasti na šváby BROS odstraňte papír, který chrání lepící vrstvu. Po té položte past tam, kde se švábi vyskytují velmi často, tedy v blízkosti zdí, topení, odpadů, toalet a za kuchyňskou linku. Ideální je použití více pastí zároveň . Po té co je lepová část pasti na šváby pokrytá hmyzem, vyjměte použitý papír a vyhoďte jej do komunálního odpadu.

Skladování přípravku

Skladujte mimo dosah dětí v původním obalu.

První pomoc při zasažení

Přípravek nevyvolává žádné zdraví nebezpečné interakce. Pokud se dostane do styku s kůží, zasáhne oči či dojde k náhodnému požití, vyhledejte pomoc lékaře pouze v případě přetrvávajících obtíží.

Balení lepová past na šváby – tunel

Obsahuje 1 x past

Upozornění související s bezpečností

Při manipulaci s lepovou pastí na šváby používejte ochranné pomůcky. Přípravek by se neměl dostat do půdy ani do podzemních/povrchových vod. Dojde-li ke kontaminaci půdy, postupujte následně. Malé množství mechanicky odstraňte. Větší množství seberte pomocí vhodného vybavení a následně proveďte neutralizaci. Rozlitou tekutinu zasypte sorbentem, jako je například písek, piliny či zeolit. Kontaminovanou vodu následně opláchněte vodou. Při manipulaci se vzniklým odpadem dbejte platných předpisů.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení švábů a rusů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: