Lepidlo na hmyz GlueTrap 135g

Kód: 15070
62 Kč 51,24 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Lepidlo pro vlastní výrobu mechanických lepových pastí dlouhodobě odolává vnějším vlivů, je netoxické a voděodolné. K odchytu švábů, mravenců, lezoucího i létajícího hmyzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netoxický nezapáchavý lep pro odchyt lezoucího a létajícího hmyzu GlueTrap můžete aplikovat na libovolnou pevnější plochu. Správnou volbou barvy lze výrazně zvýšit atraktivitu pro konkrétní druhy hmyzu. Na mravence či šváby působí zvláště vábivě jasné odstíny žluté. Lepidlo GlueTrap odolává vnějším podmínkám, jako je vlhkost či změna teploty. Lepidlo GlueTrap lze použít všude tam, kde je aplikace chemických prostředků nevhodná nebo nebezpečná. Lze ho použít k monitoringu škůdců nebo k vytváření bariér zamezujících jejich pronikání do vnitřních prostor budov

Návod k použití

Nanáší se na jakýkoliv rovný nesavý materiál, jako je karton, plastová či dřevěná deska, fólie a jiné. Z lepidla je třeba vytvořit jednolitou lepivou plochu o potřebném rozměru. Pro přípravu signálních lapačů na létající hmyz můžete použít podložky různých barev. Barva totiž zvyšuje lákavost pro jednotlivé druhy hmyzu. Lze ho použít k monitoringu škůdců nebo k vytváření bariér zamezujících jejich pronikání do vnitřních prostor budov. Po zaplnění pasti škůdci zabalte past do papíru a vyhoďte do komunálního odpadu.

Skladování přípravku

Přípravek skladujte při teplotě -20°C až 30 °C v dobře větraných prostorách, odděleně od věcí určených ke konzumaci. Lep pro odchyt hmyzu Glue Trap by neměl přijít do styku s se slunečními paprsky, otevřeným ohněm a ni s dalšími zdroji tepla. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty.

Složení

Obsahuje 135 g netoxického průhledného lepidla v tubě

První pomoc při zasažení

Lepidlo pro odchyt hmyzu nemá žádný nepříznivý vliv na zdraví člověka. Přesto je nutné při práci s přípravkem dbát hygienických zásad a pravidel bezpečnosti. Dojde-li ke styku s kůží, zasažené místo omyjte vodou. V případě zasažení očí, proveďte důkladný výplach po dobu alespoň 15 min. Při náhodném pozření vypláchněte ústa vodou. Pokud došlo k pozření většího množství, což odpovídá více než jednomu polknutí, vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc. Přetrvávají-li jakékoli potíže, navštivte lékaře.

Balení

135 g lepu pro odchyt hmyzu v tubě

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu lepvé části k kůží, očima a sliznicema. Používejte osobní ochranné pracovní prostředky. Při práci nejezte, nekuřte a nepijte. Při pozření nevyvolávejte zvracení.
Přípravek se nesmí dostat do vodních zdrojů ani prosáknout jakkoli do půdy. Dojde-li k jeho úniku, zabraňte dalšímu šíření pomocí inertních absorpčních materiálů, jako je písek či hadra. Znečištěný materiál likvidujte jako odpad. Zasažený prostor omyjte vodou spolu s čistícími prostředky.

Nepoužívejte lepové desky k odchytu hlodavců - v České Republice je to zakázáno!

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení švábů a rusů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: