Lepidlo na hmyz Temobi glue 135g

Kód: 15070
62 Kč 51,24 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Lepidlo pro vlastní výrobu mechanických lepových pastí Temobi Glue dlouhodobě odolává vnějším vlivům, a tak může zajistit maximální efekt při použití. Lepové nástrahy na odchyt hmyzu s tímto lepidlem lze použít všude tam, kde běžné přípravky proti hmyzu není možné použít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Netoxický nezapáchavý lep pro odchyt lezoucího a létajícího hmyzu Temobi Glue můžete aplikovat na libovolnou pevnější plochu. Správnou volbou barvy lze výrazně zvýšit atraktivitu pro konkrétní druhy hmyzu. Na mravence či šváby působí zvláště vábivě jasné odstíny žluté. Lepidlo Temobi Glue odolává vnějším podmínkám, jako je vlhkost či změna teploty. Díky netoxickému složení ho můžete použít jak v domácnosti, tak i v komerčních prostorách, zkrátka tam, kde je nemožné manipulovat s chemickými přípravky proti hmyzu.

Návod k použití

Lep pro odchyt hmyzu Temobi Glue naneste na pevnou podložku z kartónu, lepenky, plechu, sololitu , či na jinou pevnou plochu. Lepidlo rozetřete rovnoměrně po ploše. Po té nástrahu na hmyz umístěte na místo v blízkosti pohybu. Po té, co vám lepová nástraha na hmyz doslouží, zabalte ji do papíru a vyhoďte do komunálního odpadu.

Skladování přípravku

Přípravek skladujte při teplotě 5 až 30 °C v dobře větraných prostorách, odděleně od věcí určených ke konzumaci. Lep pro odchyt hmyzu Viktory Glue by neměl přijít do styku s se slunečními paprsky, otevřeným ohněm a ni s dalšími zdroji tepla. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty.

Složení

Obsahuje 135 g netoxického průhledného lepidla v tubě

První pomoc při zasažení

Lepidlo pro odchyt hmyzu nemá žádný nepříznivý vliv na zdraví člověka. Přesto je nutné při práci s přípravkem dbát hygienických zásad a pravidel bezpečnosti. Dojde-li ke styku s kůží, zasažené místo omyjte vodou. V případě zasažení očí, proveďte důkladný výplach po dobu alespoň 15 min. Při náhodném pozření vypláchněte ústa vodou. Pokud došlo k pozření většího množství, což odpovídá více než jednomu polknutí, vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc. Přetrvávají-li jakékoli potíže, navštivte lékaře.

Balení

135 g lepu pro odchyt hmyzu v tubě

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek se nesmí dostat do vodních zdrojů ani prosáknout jakkoli do půdy. Dojde-li k jeho úniku, zabraňte dalšímu šíření pomocí inertních absorpčních materiálů, jako je písek či hadra. Znečištěný materiál likvidujte jako odpad. Zasažený prostor omyjte vodou spolu s čistícími prostředky.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení švábů a rusů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: