Lepová past na šváby s atraktantem 1ks. pasti na šváby s atraktantem který šváby láká

Kód: 19165
73 Kč 60,33 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Netoxická lepová past k monitorování výskytu švábů, rusů a rybenek. Lze použít všude tam, kde je nevhodné manipulovat s insekticidy. Snadno umístitelná i na hůře dostupná místa. Účinná 3 měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Lepová past na šváby fungující na mechanickém principu působí na první pohled nenápadně, lapený hmyz je v ní skrytý. Bez obav jí můžete umístit v kuchyni, pod dřez, ve skladu ke stěnám u regálů a podobně. Díky netoxickému složení je její použití vhodné všude, kde insekticidní přípravky z hygienických či bezpečnostních důvodů, nemůžeme použít.

Past k sobě vábí šváby, rusy i rybenky pomocí antraktantu. Lapený hmyz v pasti zadrží dlouhodobě nezasychající lepidlo. Standardně past vydrží 3 měsíce a po té je nutné ji vyměnit. Při zásahu proti většímu množství hmyzích škůdců doporučujeme použít lepových pastí na šváby více. Přípravek má charakteristický zápach.

Návod k použití

Po odstranění kartonového obalu odlepte papír chránící lepovou plochu pasti před poškozením. Zařízení na lezoucí hmyz položte tam, kde se nejčastěji vyskytuje, např.: v blízkosti zdí, topení, odpadů, toalet a za kuchyňskou linku. Při větším výskytu švábů či rybenek, položte pastí několik zároveň. Po té, co je past plně pokrytá škůdci, papír vyjměte a vyhoďte do odpadu.

Skladování přípravku

Uchvovávejte při běžných teplotách mimo dosah dětí.

Složení

Lepová páska s aktraktantem uložená v kartonové krabičce

Balení

Obsahuje 1 x past

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci s lepovou pastí postupujte tak, aby se atraktant nedostal do půdy ani do podzemních/povrchových vod. V případě znečištění půdy proveďte potřebné kroky pro odstranění kontaminovaných složek. Unikne-li větší množství látky, seberte ji pomocí vhodného vybavení a následně proveďte neutralizaci. Tekutinu zasypejte pískem, pilinami či zeolitem. Kontaminovanou půdu následně opláchněte. Odpad zlikvidujte dle předpisů. Při práci mějte na sobě ochrané pomůcky.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení švábů a rusů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: