Netoxická návnada na myši a potkany ČOKOLÁDA

Kód: 15697
392 Kč 323,97 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Návnada, která je velmi atraktivní pro myši, potkany a krysy díky speciálnímu složení vnadidla s vůní čokolády. Slouží k přilákání do pastí a k předkrmování v okolí pasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhotrvající čokoládová netoxická návnada je tak neodolatelná pro myši, potkany a jiné hlodavce, že je spolehlivě naláká přímo do pasti, aniž by všímali jakýchkoliv jiných zdrojů potravy. Použití této návnady vysoce zvyšuje úspěšnost lapení hlodavců do do všech typů pastí. Návnadu lze také použít k předkrmování v okolí pasti, abyste hlodavce k pasti přilákali. 

Návnada byla vyvinuta jako náhradní náplň do Goodnature A24 - samočinné pasti na hlodavce- nanesení návnady kolem pasti umožní hlodavcům ji ochutnat, což je povzbudí, aby strčili hlavu do pasti za účelem získat ještě více návnady.

Návnada je zcela bez toxinů a nehrozí tak sekundární otrava. Díky tomu ji lze bezpečně používat v blízkosti domácích mazlíčků, volně žijících zvířat a dětí.

Návod k použití

Před nastavením pasti naneste malé množství návnady na místo k tomu určenému, případně i kolem pasti. Poté past umístěte na místo, kde je patrná aktivita hlodavců. Past pravidelně kontrolujte a v případě potřeby atraktant doplňte.
Atraktant je v uzavíratelném sáčku, lze ho tedy mezi jednotlivými aplikacemi snadno skladovat a uchovat ho čerstvý.

Balení

200 g atraktantu v uzavíratelném sáčku

Upozornění související s bezpečností

Návnada není určena ke konzumaci pro lidi.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky na hubení hlodavců - účinná ochrana
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: