VICTOR Easy set - 2 x dřevěná past na myši s pachem sýra

Kód: 15071
79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Sklapovací pastičky, které jsou i bez návnady pro myši velice atraktivní díky přidanému pachu sýra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set dvou mechanických sklapovacích pastí z kvalitního dřeva se zápachem sýru pro zvýšení účinnosti. Past můžeme použít všude tam, kde se nežádoucí myši vyskytují. Past funguje na fyzikálním mechanismu a její použití je tedy bez jakýchkoliv jedů a toxických látek.

Návod k použití

Past funguje na jednoduchém mechanismu. Uvolněte sponku, která drží táhlo ramena na místě. Přetáhněte jej dozadu tak, aby přesahovalo přes zadní část pasti. Chcete-li ještě zvýšit šanci odchytu, můžete do pastičky umístit pro myši atraktivní návnadu, jako jsou ořechy, kousek tvrdého pečiva, uzené makrely apod. Poté natáhněte sklápěcí pružinový mechanismus do nejvzdálenější polohy, a zatímco jej přidržujete prstem, opatrně opřete opěrný trn do prolisu na žlutém pedálku. Jakmile se myš návnady dotkne, past sklapne a způsobí bleskové usmrcení chycené myši. Pokud přidáváte návnadu, pokládejte ji vždy do nenatažených pastí.
Past položte kolmo ke zdi (návnadou u stěny). Myš tam při šmejdění narazí přímo na návnadu a sklápěcí mechanismus se nemůže netrefit. Pravidelně past kontrolujte a v případě potřeby ji znovu nastavte nebo obnovte návnadu.
Pokud máte doma nějaké domácí mazlíčky, můžete nastraženou pastičku umístit do deratizační staničky, aby se k ní nedostali. Myš bere deratizační staničku jako skrýš ve které se cítí bezpečně.

Pasti byste měli dávat tam, kde mohou myši hledat zdroje potravy (např. do spižírny nebo do kuchyně). Vhodné místo k položení pastí můžete také vysledovat podle stop v prachu na podlaze nebo podle myšího trusu.

Skladování

Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

balení

2 ks dřevěných pastí v plastovém sáčku

Rozměry

100 x 46 mm

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

 

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: