Alarm Big Cheese oznamující odchyt hlodavce do pasti

Kód: 15673
Novinka
Značka: Samura s.r.o.
178 Kč 147,11 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Alarm, který vydává zvukové a světelné upozornění, pokud se hlodavec chytí do pasti. Ideální pro použití na těžko přístupných místech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alarm Big Cheese je audiovizuální indikátor odchytu hlodavců, který funguje se všemi běžně prodávanými sklapovacími pastmi.

Je ideálním pomocníkem pro použití u pastí na těžko přístupných místech, jako jsou skříně, půdní prostory, sklepy, garáže nebo přístřešky.

Alarm vydá po sklapnutí pasti zvukové upozornění (pípnutí) a LED dioda na přední straně jednotky bliká každých 40 vteřin, dokud není deaktivován. Alarm vás tedy upozorní na chyceného hlodavce a nedojde k tomu, že byste ho neobjevili třeba i několik dní.

Návod k použití

Odstraňte obal. Vložte 2 baterie AAA do zadní části jednotky (baterie nejsou součástí balení).
Nastavte pasti a alarm umístěte do okruhu 2 metrů od nich (pasti nejsou součástí balení, funguje s jakoukoliv mechanickou pastí).
Zapněte jednotku pomocí bočního spínače. Zapnutý alarm vydá během dvou vteřin pípnutí, což znamená, že je jednotka připravena. Jakmile alarm „uslyší“ pružinu pasti, jednotka každých 40 vteřin vydá zvukové pípnutí a LED kontrolka na přední straně začne blikat.
Chcete-li resetovat, vypněte a znovu zapněte jednotku.

Pouze pro použití ve vnitřních prostorách. Vyzkoušejte jednotku tleskáním rukou nebo spuštěním pasti do 40 vteřin od zapnutí jednotky. Přístroj vydá dvouvteřinové pípnutí, které indikuje, že funguje. Po 40 vteřinách se jednotka automaticky přepne do režimu poslechu a je nyní připravena k použití.

Jak alarm funguje?

Alarm vydá po sklapnutí pasti zvukové upozornění (pípnutí) a LED dioda na přední straně jednotky bliká každých 40 vteřin, dokud není deaktivován. 

Balení

1 kus v kartonové krabičce
Baterie nejsou součástí balení!!!

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky na hubení hlodavců - účinná ochrana
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: