Kovová past na myši pozinkovaná Kvalitní kovová sklapovací past na myši, vyrobená v České Republice

Kód: 14050
20 Kč 16,53 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Kvalitní kovová sklapovací past na myši, vyrobená v České Republice. Pro větší odolnost je past ošetřena pozinkováním. Z pastí které máme v nabídce, má právě pozinkovaná největší odolnost proti vlhkosti a je tedy vhodná i pro použití v mokrém prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Jedná se o klasickou sklapovací past, která je ošetřena pozinkováním pro větší odolnost proti vlhkosti. Je tedy vhodná i pro použití v mokrém prostředí. Past můžeme použít všude tam, kde se nežádoucí myši vyskytují, protože past funguje na fyzikálním mechanismu a její použití je bez jakýchkoliv jedů a toxických látek.

Návod k použití

Past funguje na jednoduchém mechanismu. Na plíšek napíchněte vhodnou, pro myši atraktivní návnadu, jako jsou ořechy, kousek tvrdého pečiva, uzené makrely apod. a past natáhněte a zajistěte. Návnadu pokládejte vždy do nenatažených pastí. Jakmile se myš návnady dotkne, past sklapne a způsobí její bleskové usmrcení.

Skladování

Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

Rozměry:

95 x 50 mm

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky proti myším
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: