Quick kill M122 Past na myši 2 ks

Kód: 15658
268 Kč 221,49 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Balení dvou velmi snadno nastavitelných pastiček na myši pro rychlou a humánní likvidaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Quick-Kill je účinná pastička na myši, která se snadno nastaví jedním pohybem. Mezi přednosti této pasti patří, že myš usmrtí extra rychle a  humánně. Další výhodou je také krytá návnada, ke které může myš přistoupit pouze z přední strany pasti, takže je při sklapnutí pasti myš dokonale umístěna.
Past můžeme použít všude tam, kde se nežádoucí škůdci vyskytují - ve vnitřních i venkovních prostorách. Past funguje na fyzikálním mechanismu a její použití je tedy bez jakýchkoliv jedů a toxických látek.

Jak správně past nastražit?

1. Nadzvedněte krytku a do koryta vložte vhodnou návnadu (ideální je arašídové máslo, slanina, suché granule  nebo cokoliv s vysokým obsahem bílkovin)
2. Pastičku natáhnete zvednutím červené část pasti směrem nahoru (po správném natažení uslyšíte cvaknutí).
Při natahování pasti si dejte pozor na prsty, past si přidržujte pouze z vnější strany.

Past umístěte na místo, na němž jste zjistili stopy po aktivitě hlodavců, nebo podél zdí, kde se hlodavci nejvíce pohybují. Strana pasti se žlábkem na návnadu by měla být umístěna proti zdi.

Pokud máte doma nějaké domácí mazlíčky, můžete nastraženou pastičku umístit do deratizační staničky, aby se k ní nedostali. Hlodavci berou deratizační staničku jako skrýš ve které se cítí bezpečně.

Pozor, s mrtvými hlodavci nikdy nemanipulujte holýma rukama. Mohou být přenašeči nemocí a infekcí. Nemáte-li rukavice, použijte mikrotenový sáček, přes který mrtvého hlodavce chytíte. Past lze zlikvidovat nebo znovu použít.

Balení

2 ks pastí v krabičce

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a návnady na myši
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: