Profesionální past na octomilky a vosy Profesionální past na octomilky

Kód: 15373
268 Kč 221,49 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.10.2022

Octomilky, známé také jako vinné nebo octové, mušky jsou schopné detekovat vůně zralého ovoce a zeleniny z velké vzdálenosti. Stačí nechat mísu s ovocem na kuchyňské lince a velmi záhy si octomilky najdou cestu do vašeho domu. Tento hmyz je tak maličký, že se velmi snadno dostane dovnitř i štěrbinami kolem oken a dveří. Jakmile se ocitnou uvnitř, množí se velmi rychle (řekněme, že 5 krát rychleji). Snadným řešením proti takovému zamoření je Lapač na octomilky a vosy. Stejně tak účinně funguje v boji proti vosám. Lapač je řešený tak, aby mušky a vosy po vlétnutí dovnitř už nenašly cestu zpět. Může sloužit jak k snižování jejich výskytu, tak k monitorování úrovně zamořen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Použití profesionální pasti na octomilky a vosy je snadné. Past funguje na jednoduchém principu. Do vnitřní části se nalije návnada, která má na octomilky a vosy vábivý efekt. Ve snaze přiblížit se ke zdroji atraktivní vůně, vlétnou až dovnitř lapače. Tato past na octomilky a vosy je konstruována tak, že se mušky a vosy snadno dostanou dovnitř, ale díky jeho důmyslnému uspořádání už nenajdou cestu zpět a utopí se v návnadovém roztoku. Past je vhodná také k zavěšení.
Profesionální past na octomilky a vosy se také používá k monitorování aktivity octomilek v obchodních, obytných a průmyslových objektech, jako jsou pekárny, restaurace, domácí prostory a podobné lokality. Taktéž slouží jako perfektní nástroj pro mapování úrovně zamoření. Může sloužit jak k snižování jejich výskytu, tak k monitorování úrovně zamoření muškami.

Pozor: návnada není součástí dodávky.
Na našem eshopu můžete zakoupit speciální návnady - náplně určené do této pasti:
Náplň do lapačů na octomilky ČERVENÁ -
návnada na octomilky známé také jako vinné nebo octové mušky
Náplň do lapačů na octomilky ŽLUTÁ -
návnada na nový invazivní druh octomilek druhu Drosophila Suzukii napadající zdravé ovoce 


Návod k použití

Odšroubujte horní část lapače a nalijte návnadový roztok dovnitř, poté jej důkladně opět uzavřete. Vhodné umístění pasti: v kuchyni, v blízkosti potravin, ovoce či odpadkového koše, na zahradě, poblíž posezení na terase apod., zkrátka tam,kde se hmyz vyskytuje.

Balení

plastová dóza 10 x 10 x 14 cm

Upozornění související s bezpečností

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení a likvidaci octomilek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: