Muskaset: přípravek (lapač) na likvidaci octomilek Lapač ovocných mušek - octomilek

Kód: 17325
78 Kč 64,46 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Muskaset - octomilky je lapač speciálně vyroben pro přilákání a odchyt octomilek znamých také jako vinné mušky. Mušky láká na návnadový roztok, který je na přírodní bázi, vyhovuje tedy i těm, kteří nechtějí mít doma zbytečně chemické produkty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Muskaset - octomilky

Muskaset - octomilky je lapač speciálně vyroben pro přilákání a odchyt octomilek, známých také jako vinné mušky. Mušky láká na návnadový roztok, který je uvnitř pasti. Tento roztok je čistě na přírodní bázi bez insekticidů a může být tedy nastražen na místech, kde je užití chemických postřiků proti hmyzu problematické, jako jsou restaurace, obchody nebo u jiných zdrojů potravin. Past je řešená tak, aby po vlétnutí dovnitř hmyz už nenašel cestu zpět.

Návod k použití

Z lahvičky s atraktantem odšroubujte víčko a nahraďte ho přiloženou zátkou s vletovým otvorem připomínající malý trychtýř.
Past umístěte v místech výskytu nebo předpokládaného výskytu octomilek. Vhodné umístění lapače octomilek : v kuchyni v blízkosti potravin, ovoce či odpadkového koše, na zahradě, poblíž posezení na terase apod., zkrátka tam kde se hmyz vyskytuje. Vybírejte takové místa, kde nedochází k přílišnému proudění vzduchu. Dalšímu rozšíření hmyzu je vhodné bránit rychlou likvidací všech zbytků ovoce a zeleniny.
Životnost pastí po otevření je 6-8 týdnů. Po osmi týdnech používání už není návnada v pasti pro octomilky atraktivní a je potřeba použít novou past.

První pomoc při zasažení

Muskaset - octomilky nevyvolává žádné zdraví nebezpečné interakce. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

Při teplotách do 20°C je past skladovatelná 24 měsíců.

Složení

Směs potravinových atraktantů v konzumním octu.

Balení

1kus lapače octomilek balený v kartonové krabičce.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení a likvidaci octomilek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: