Past na octomilky Citronek Past na octomilky Citronek

Kód: 15375
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tato past ve tvaru citrónu je speciálně vyrobena pro přilákání a odchytu octomilek neboli vinných mušek. Mušky láká na návnadový roztok, který je uvnitř pasti. Past je řešená tak, aby po vlétnutí dovnitř hmyz už nenašel cestu zpět. Výhodou této pasti je, že může být nastražena na místech, kde je užití chemických postřiků proti hmyzu problematické, jako jsou restaurace, obchody nebo u jiných zdrojů potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Past na octomilky Citronek

Tato past ve tvaru citrónu je speciálně vyrobena pro přilákání a odchytu octomilek. Mušky láká na návnadový roztok, který je uvnitř pasti. Past je řešená tak, aby po vlétnutí dovnitř hmyz už nenašel cestu zpět. Octomilky se tak následně utopí v návnadovém roztoku.Past funguje na jednoduchém principu. Opatrně se propíchne střed prohlubně kuličkovým perem nebo podobným předmětem a umístí se v místech výskytu octomilek. Návnadový roztok uvnitř má na octomilky mámivý efekt. Ve snaze přiblížit se ke zdroji líbivé vůně, vlétnou mušky až dovnitř lapače. Jeho důmyslné uspořádání jim ale zabrání ho opustit a ony zůstanou uvnitř a uhynou.

Návod k použití

Opatrně propíchněte střed prohlubně kuličkovým perem nebo podobným předmětem. Ujistěte se, že vytvořený otvor je dostatečně velký, aby umožňoval octomilkám vstup do pasti.Past umístěte v místech výskytu nebo předpokládaného výskytu octomilek. Vhodné umístění lapače octomilek : v kuchyni v blízkosti potravin, ovoce či odpadkového koše, na zahradě, poblíž posezení na terase apod., zkrátka tam kde se hmyz vyskytuje. Past na octomilky může být vodorovně položena, nebo svisle pověšena.

Past doporučujeme pravidelně kontrolovat, vyměnit po 3 měsících nebo když je past plná mrtvého hmyzu.

První pomoc při zasažení

Past na octomilky Citronek nevyvolává žádné zdraví nebezpečné interakce. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

Skladujte na chladném a suchém místě.

Balení

plastový obal s návnadovým roztokem, cca 10g

Upozornění související s bezpečností

Pokyny pro bezpečné zacházení:P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení a likvidaci octomilek
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: