Náplň do lapačů na octomilky ŽLUTÁ návnadová náplň do lapačů na octomilky Drosophila Suzukii

Kód: 15376
262 Kč 216,53 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Náplň do lapače na octomilky Maropak působí vábivě na nový, rychle se šířící druh octomilky druhu Drosophila Suzukii, která je nebezpečným invazivním škůdcem dozrávajících plodů ovoce s tenkou slupkou. Tato návnadová náplň obsahuje speciální kombinaci různých přírodních potravinových složek, které lákají právě tyto mušky. Neobsahuje žádné pesticidy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Náplň do lapačů na octomilky žlutá

Náplň do lapače na octomilky Maropak působí vábivě na octomilky druhu Drosophila Suzukii. Jedná se o nový invazivní druh octomilek velmi rychle se šířící do nových oblastí. Oproti ostatním druhům octomilek napadá zdravé ovoce a působí tak značné škody na úrodě. Napadá mnoho druhů ovoce, přičemž začíná škodit až ve fázi těsně před zralostí, kdy je již obtížné zajistit insekticidní ochranu. Důležitou, často nezbytnou úlohu zde hraje řádné sledování jejich výskytu nebo hromadný odchyt. Proto je ideálním řešením právě tato návnadová náplň s použitím profesionální pasti na octomilky.

Návod k použití

Nalejte tekutinu do pasti. Zašroubujte past a umístěte na místech aktivity hmyzu. Past je třeba vyprázdnit a doplnit tekutinu po 3 - 4 týdnech nebo v případě, kdy je past do 2/3 objemu naplněná hmyzem. Před doplněním náhradní náplně vždy nejprve odstraňte stávající obsah lapače octomilek.

První pomoc při zasažení

Náhradní návnadový roztok do lapače octomilek nevyvolává žádné interakce, které by mohly vyvolat zdravotní potíže. Přesto pokud se objeví jakékoli zdravotní potíže, neváhejte vyhledat lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

Náplň do lapačů ŽLUTÁ na octomilky skladujte na chladném a suchém místě.

Balení

Obsahuje 200 ml návnadového roztoku

Upozornění související s bezpečností

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení a likvidaci octomilek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: