Náplň do lapačů na octomilky ČERVENÁ návnadová náplň do lapačů na octomilky rodu Drosophila Melanogaster neboli vinné mušky

Kód: 15374
262 Kč 216,53 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Náplň do lapače na octomilky Maropak působí vábivě na octomilky druhu Drosophila Melanogaster, známé též jako vinné nebo octové mušky. Obsahuje přírodní potravinové látky a tak nepředstavuje riziko ani při použití v blízkosti potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Náplň do lapačů na octomilky ČERVENÁ

Náplň do Profesionální pasti na octomilky působí vábivě na octomilky. Obsahuje přírodní potravinové látky, proto může být použita v bízkosti potravin, v obchodních, obytných a průmyslových objektech, jako jsou pekárny, potraviny, restaurace, domácí prostory a podobné lokality. Obsahuje složky, které lákají mušky, aby vlétly dovnitř lapače.

Návod k použití

Nalejte tekutinu do pasti. Zašroubujte past a umístěte na místech aktivity hmyzu. V případě nízké účinnosti je třeba umístěné pasti měnit. Past je třeba vzprázdnit a doplnit tekutinu po 3 - 4 týdnech nebo v případě, kdy je past do 2/3 objemu naplněná hmyzem. Před doplněním náhradní náplně vždy nejprve odstraňte stávající obsah lapače octomilek.

První pomoc při zasažení

Náhradní návnadový roztok do lapače octomilek nevyvolává žádné interakce, které by mohly vyvolat zdravotní potíže. Přesto pokud se objeví jakékoli zdravotní potíže, neváhejte vyhledat lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

Náplň do lapačů na octomilky ČERVENÁ skladujte na chladném a suchém místě.

Balení

Obsahuje 200 ml návnadového roztoku

Upozornění související s bezpečností

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení a likvidaci octomilek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: