Klecová past na potkany Multicatch

Kód: 15689
829 Kč 685,12 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Klecová past na opakovaný hromadný odchyt potkanů a krys. Klec je ošetřená pozinkovanou úpravou, díky které dlouhodobě odolává korozi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Živolovná klecová past z kvalitní pozinkované oceli na potkany a krysy má důmyslný design trychtýře, který umožňuje odchytit až 15 hlodavců najednou bez možnosti jejich úniku.

Past Multicatch neslouží k usmrcení hlodavců, ale pro jejich odchyt a následné vypuštění. Nevyžaduje použití chemických látek a jedů. Klec je odolná vůči korozi, což zabezpečuje její dlouhodobé a opakované používání ve venkovním i vnitřním prostředí.

Past Multicatch představuje humánní metodu kontroly v oblastech s velkým zamořením. Její použití je velice snadné - není nutná žádná montáž, stačí jednoduše nastavit. 

Fungování pasti

Není nutný žádný speciální servis - stačí vložit vodu a vhodnou, pro potkany atraktivní návnadu, jako jsou ořechy, kousek tvrdého pečiva, uzené makrely nebo vysoce lákavou netoxickou návnadu Nara Blok - MANGO.
V zadní části klece je komora pro zachycení potkana, kam je nalákán na vloženou návnadu. Když se potkan postaví na poklop, ketrý mu umožní přístup k návnadě, dvířka se za ním zavřou a znemožní mu tak únik ven.

Návod k použití

1. Otevřete dvířka v zadní části klece a přidejte návnadu do komory pro zachycení potkana
2. Zavřete dvířka a klec umístěte na vhodné místo
3. Umístěte past vchodem proti stěnám, kde potkani běhají

Past pravidelně kontrolujte. Při manipulaci používejte rukavice. Lapené hlodavce ihned vypustťe do volné přírody (ideálně alespoń 2km od domu či místa, kde jste hlodavce chytili). Pro snadný přenos klece je v jejím horní části pevně přidaný úchyt.

Cílový druh

Potkani, krysy

Rozměry

420 x 230 x 200 mm (hloubka x šířka x výška)

Upozornění související s bezpečností

Při manipulaci používejte rukavice. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Aplikujte do míst, kde nehrozí chycení zvířete, které do pasti chytit nechcete. Past pravidelně kontrolujte, aby se chycené zvíře v pasti netrápilo.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a návnady na potkany
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: