Klec na kočky, kuny, potkany, krysy, lasičky a tchoře 102x20x27 cm

Kód: 45756
1 476 Kč 1 219,83 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Velká kvalitní odchytová klec na kočky, kuny a menší škodnou zvěř. Pozinkovaná a ošetřená proti korozi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odchytová klec s ochranou proti korozi je prúchozí se dvěma vstupy k umístěné nástraze a s uzavíracím systémem most, který uzamkne zvěř uvnitř klece (dvířka lze otevřít pouze při pohybu dovnitř).

Klec neslouží k usmrcení škůdců, ale pro jejich odchyt a následné vypuštění. Nevyžaduje použití chemických látek a jedů. Klec je pozinkovaná a ošetřená proti korozi, což zabezpečuje její dlouhodobé a opakované používání ve venkovním i vnitřním prostředí.

Její použití je velice snadné - není nutná žádná montáž, stačí jednoduše nastavit. 

 

Cílový druh

kuny, kočky, potkani, krysy, lasičky a tchoři

Fungování pasti

Díky promyšlené konstrukci průchozí klece zvířata vidí na druhou stranu, cití se tak bezpečněji a vstupují zpravidla do klece rychleji. Mechanismus klece se systémem mostu pak uzamkne zvěř uvnitř klece. Dvířka lze otevřít pouze při pohybu dovnitř a nemusí se tedy nijak zajišťovat. Manipulace s klecí je snadná za pomoci bezpečného přepravního madla.

detaily-sklopce-uchyt-kvalita


Návod k použití

  • Aby se na klec nepřenášel lidských pach, který může škodná zvěř vycítit a může ji tak odradit vstoupit dovnitř klece, doporučujeme využívat při manipulaci s pastí ochranné pomůcky (rukavice, kalhoty, košile s dlouhými rukávy), které zajistí snížení rizika přenosu lidského pachu na sklopec. 
  • Některé klece jsou zajištěny pomocí přepravních sponek, aby nedocházelo k pohybu při přepravě - tyto sponky prosím odstraňte (nůžky, štípací kleště)
  • Jakmile máte připravenou past na potřebném místě, umístěte nástrahu, kterou můžete také připevnit vázacím drátem a samozřejmě umístění nástrahy doporučujeme provádět v ochranných pomůckách, aby nebyl přenášen lidský pach.
  •  Dejte pozor, aby při zakrytí nedošlo k blokaci dvířek.
  • Past doporučujeme umístit do cesty, kudy chodí lovený škůdce. Velice vhodné je také maskování, aby sklopec působil na predátora přirozeně a nevyhýbal se mu. Dejte pozor, aby při zakrytí nedošlo k blokaci spouštěcího mechanismu. Při přepravě by měla být klec zakryta, aby zvěř nebyla trápena a mělo by s ní být zacházeno důstojně.


Past pravidelně kontrolujte. Při manipulaci používejte rukavice. Lapené hlodavce ihned vypustťe do volné přírody (ideálně alespoń 2km od domu či místa, kde jste hlodavce chytili). Při přepravě by měla být klec zakryta, aby zvěř nebyla trápena a mělo by s ní být zacházeno důstojně. Pro snadný přenos klece je v jejím horní části pevně přidaný úchyt.

Umístění nástrahy

  • Návnada se umísťuje uprostřed pasti.
  • Pro umístění návnady je možné využít bočních dvířek.
  • Nášlapný spouštěcí mechanismus je možné využít k umístění nástrahy, např. vajec do připravených otvorů.

bocni-vstup-do-pasti

Rozměry

velikost sklopce: 102 cm x 27 cm x 20 cm
velikost ok pletiva: 25 x 25 mm
tloušťkou drátu: 1,8 mm

Hmotnost

5 kg

Upozornění související s bezpečností

Při manipulaci používejte rukavice. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Aplikujte do míst, kde nehrozí chycení zvířete, které do pasti chytit nechcete. Past pravidelně kontrolujte, aby se chycené zvíře v pasti netrápilo.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece a pasti na kuny, které se ukrývají v půdě či ve střeše
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: