Klecová past na kunu a potkana 48 cm

Kód: 14062
512 Kč 423,14 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Nerozebíratelná klecová past na kunu či potkana – klec ošetřená pozinkovanou úpravou, díky které dlouhodobě odolává korozi. Past je vhodná pro opakovaný odchyt mladých kun či potkanů a dalších podobně velkých živočichů. Rozměry: 15x15x48 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití klecové pasti na kuny a potkany

Do pasti nastražte dostatečně lákavou nástrahu, aby o ni zvíře skutečně projevilo zájem a chytilo se. V létě a na podzim nemá smysl lákat kuny na ovoce (švestky), protože jsou pro ně všude snadno dostupné. Vhodným lákadlem pro ně může být třeba kousek makrely. Potkani mají zájem v podstatě o cokoli, od masa po různé pamlsky.

Pro lepší stabilitu je vhodné past na kunu zatížit, případně ji připevnit k podložce. Aby se zvířata nebála do klece vstoupit, je vhodné ji zakrýt ze všech stran. Bude jim tak připomínat noru. Past umístěte na místo pohybu kuny, např.: pod auto, podél zdi, ke vchodu do skrýše apod.Vhodně připravená past a lákavá návnada zajistí, že se kuna či potkan přiblíží, dojde k sepnutí mechanizmu a pružina dveře napevno uzavře. Nastraženou léčku pravidelně kontrolujte. Jakmile se zvíře chytí, je nutné jej odvézt několik kilometrů pryč, aby se zabránilo jeho návratu. Pro snadný přenos klece je v jejím horní části pevně přidaný úchyt.

Před opakovaným použitím je vhodné past zbavit pachu chyceného zvířete. Past můžete nechat vyčichnout venku an dešti, případně k odstranění pachu můžete využít horkou vodu smíchanou s trusem od drůbeže či holubů. Vzniklým roztokem past na kunu zastříkejte. Tím zakryjete pachové stopy lapeného zvířete. To je důležité, pro účinné opakované použití. Bez odpachování by mohly kuny jinou kunu vycítit a vyhnout se léčce. Jsou totiž velmi teritoriální.

Rozměry pasti:

Výška: 15 cmŠířka: 15 cmDélka: 48 cmHmotnost: 0, 6 kg

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Aplikujte do míst, kde nehrozí chycení zvířete, které do pasti chytit nechcete.
Past pravidelně kontrolujte, aby se chycené zvíře v pasti netrápilo.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejúčinnější přípravky a jedy na hubení kun v domě či v autě
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: