Živolovná past na potkany - kovová Deratizační stanička živolovka

Kód: 13562
768 Kč 634,71 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Živolovná kovová past na potkany se dvěma vstupy a průhledným víkem. Pro humánní způsob likvidace potkanů. Jednoduchá obsluha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Jedná se o kovovou past na potkany a krysy se vstupem z obou stran. Past je opatřena průhledným víkem pro snadnou kontrolu lapených potkanů. Past neslouží k usmrcení hlodavců, ale pro jejich odchyt a následné vypuštění. Nevyžaduje použití chemických látek a jedů. Slouží pro vnitřní i venkovní použití. Do pasti se může chytit několik žívých hlodavců.

Návod k použití

Otevřete vrchní víko pasti a na místo mezi dvěma vstupními tunýlky vložte vhodnou, pro potkany atraktivní návnadu, jako jsou ořechy, kousek tvrdého pečiva, uzené makrely nebo vysoce lákavou netoxickou návnadu Nara Blok. Past umístěte do blízkosti nor hlodavců a na místa, kde hledají potravu. Ideální umístění pasti je podél zdí tak, aby vstupní otvory byly blíže ke zdi a zároveň tunýlky byly souběžně se stěnou.
Past pravidelně kontrolujte. Při manipulaci používejte rukavice. Lapené hlodavce ihned vypustťe do volné přírody (ideálně alespoń 2km od domu či místa, kde jste hlodavce chytili)

Cílový druh

Potkani, krysy

Rozměry

Výška  65 mm
Šířka  160 mm
Délka  360 mm

Upozornění související s bezpečností

Při manipulaci používejte rukavice. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou. 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a návnady na potkany
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: