VICTOR Kill Vault - 2 x past na myši M267

Kód: 15661
Novinka
Značka: VICTOR
463 Kč 382,64 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Balení dvou moderních pastiček, které lapenou zabitou myš ihned uzavřou bezpečně dvířky tak, aby dětem či domácím mazlíčkům byl znemožněn přístup k mrtvému tělu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní past Kill Vault je speciálně vyrobená tak, že po zabití myši se dvířka pasti zavřou a mrtvá myš zůstane zavřená uvnitř. Mrtvé myši se při likvidaci nemusíte dotýkat, dokonce ji nemusíte ani vidět.

Likvidace myši je velmi jednoduchá. Při dodržení pokynů pro použití lze past bezpečně použít i tam, kde se pohybují děti a zvířata.

Past je možné použít opakovaně a můžeme ji použít všude tam, kde se nežádoucí škůdci vyskytují - ve vnitřních i venkovních prostorách. Past funguje na fyzikálním mechanismu a její použití je tedy bez jakýchkoliv jedů a toxických látek.

Nastražení pasti

1. Umístění návnady: otevřete dvířka s nápisem „BAIT“, do zásobníku na dvířkách vložte návnadu  (ideální je arašídové máslo, slanina, suché granule  nebo cokoliv s vysokým obsahem bílkovin) a dvířka opět zavřete.
2. Nastavení pasti: vytáhněte bránu (část s nápisem „PULL UP“) směrem nahoru a zajistěte ji v horní poloze pomocí pojistky „HOLD/DOWN“.
3. Past umístěte na místo, na němž jste zjistili stopy po aktivitě hlodavců, nebo podél zdí, kde se hlodavci nejvíce pohybují.
4. Likvidace: opět zvedněte bránu a po sejmutí zadního krytu vysypejte myšku.

Pozor, s mrtvými hlodavci nikdy nemanipulujte holýma rukama. Mohou být přenašeči nemocí a infekcí. Nemáte-li rukavice, použijte mikrotenový sáček, přes který mrtvého hlodavce chytíte. Past lze zlikvidovat nebo znovu použít.

Balení

2 ks pastí v krabičce

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky proti myším
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: