Elektronická past na myši Wifi Smart Kill

Kód: 15674
3 290 Kč 2 719,01 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

"Chytrá" elektronická past je pro Vaši chytrou domácnost - příjímejte upozornění o lapení myši na Váš mobil odkudkoliv prostřednictvím uživatelsky přívětivé mobilní aplikace.

.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická chytrá past Vám ihned pošle přes bezplatnou aplikaci upozornění na Váš mobilní telefon, jakmile dojde k lapení myši. Aplikace také sleduje počet zabití za dobu životnosti každé pasti a životnost baterie. Nastavení aplikace je rychlé a snadné, dokonce vám umožňuje dát každé z vašich pastí jiný název. Tato past je ideálním řešením pro lidi s více pastmi na různých místech.

Myši vstoupí do elektronické pasti a projdou jedinečně navrženým tunelem. Uvnitř tohoto tunelu jsou zkosené stěny, které brání myši vrátit se zpět a udrží ji nad elektrifikovanými deskami, čímž se zajistí 100% míra zabití.

Elektronická past na myši zabíjí myši pomocí vysokého napětí, myš je tedy usmrcena rychle elektrickým šokem.

Tato výkonná past dokáže usmrtit až 100 myší na jednu sadu baterií. Past je rozdělená na dvě odnímatelné části, je tedy možné ji pohodlně a bezpečně vyčistit (myš vyklopíte do koše) a znovu ji použít. Její použití je bez jakýchkoliv jedů a toxických látek, takže ji lze použít kdekoli uvnitř vašeho domova nebo firmy.

Elektronická past na myši je určena pro použití ve vnitřních prostorách, na suchém a čistém místě.

Návod k použití elektronické pasti na myši

Past nevyžaduje použití žádných jedů nebo chemikálií. Součástí pasti je zásobník na návnadu. Pomocí vhodného nástroje (např. nůž, vatová tyčinka, párátko apod.) do zásobníku umístíte návnadu tak, abyste na ni nepřenesli svůj pach. Návnady se tedy nedotýkejte holou rukou.
Jako vhodnou návnadu můžete použít např. arašídové máslo, čokoládu, pomazánku z lískových oříšků nebo jinou pochutinu s vysokým obsahem bílkovin.

Past umístěte tam, kde je zvýšený výskyt hlodavců, nejlépe podél zdi apod.

Jak elektronická past na myši funguje?

Pokročilá technologie inteligentních obvodů detekuje pohyb myši v pasti. Past díky vodivému materiálu automaticky převede na myš vysoké napětí a tak ji během několika vteřin usmrtí. Po usmrcení myši vám past přes aplikaci (nutné wifi připojení) pošle upozornění o úspěšném odchytu. Pro fungování aplikace potřebujete chytrý telefon, tablet nebo podobné zařízení s mobilním připojením a silný Wi-Fi signál, tam kde je past umístěna.
Past funguje i bez připojení k Wi-Fi. Pokud ale není připojena, neobdržíte upozornění a je tedy potřeba past pravidelně kontrolovat.

Po odchycení myši je možné rozdělit komory pasti a vysypat mrtvolku bez nutnosti myš vidět nebo na ni sahat.
Tunel je zajištěn bezpečnostním spínačem tak, aby byla past chráněna před dětmi a zvířaty.

Pro provoz pasti je nutné použít 4 baterie typu AA. Baterie nejsou součástí balení!!!

Balení

1 kus v kartonové krabičce
Baterie nejsou součástí balení!!!

Upozornění související s bezpečností

Nebezpečí úrazu elektrickým proudem, zařízení může vytvářet jistkry, které mohou zapálit okolí. Používejte pouze ve vnitřních prostorech , na suchém a čistém povrchu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Při manipulaci mějte vždy suché ruce a používejte gumové rukavice. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou. 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky na hubení hlodavců - účinná ochrana
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: