Elektronická past na myši M250S

Kód: 15524
1 623 Kč 1 341,32 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Elektronická past na myši M250S zabíjí myši pomocí vysokého napětí, myš je tedy usmrcena humánně šokem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Elektronická past na myši M250S zabíjí myši pomocí vysokého napětí, myš je tedy usmrcena humánně šokem. Tato výkonná past dokáže usmrtit až 100 myší na jednu sadu baterií. Past je rozdělená na dvě odnímatelné části, je tedy možné ji pohodlně a bezpečně vyčistit a znovu ji použít.
Past je určena pro použití ve vnitřních prostorách, na suchém a čistém místě.

Návod k použití

Past M250S nevyžaduje použití žádných jedů nebo chemikálií. Součástí pasti je zásobník na návnadu, kam vložte pomocí nějakého nástroje (např. nůž, vatová tyčinka, párátko apod.) návnadu tak, abyste na návnadu nepřenesli váš pach. Jako návnadu můžete použít např. arašídové máslo, čokoládu, pomazánku z lískových oříšků nebo jinou návnadu s vysokým obsahem bílkovin.

Past umístěte tam, kde je zvýšený výskyt hlodavců, nejlépe podél zdi apod.

Pokročilá technologie inteligentních obvodů detekuje pohyb myši v pasti, past automaticky převede na myš vysoké napětí a tak ji během několika vteřin usmrtí. Po usmrcení myši v pasti, se rozsvítí zelená LED kontrolka. Poté je možné rozdělit komory pasti a zlikvidovat myš bez nutnosti myš vidět nebo na ni sahat. Tunel je zajištěn bezpečnostním spínačem tak, aby byla past chráněna před dětmi a zvířaty. Uvnitř tunelu jsou zkosené stěny, aby zabránily myši opustit tunel a udržely je nad elektrifikovanými deskami.

Pro provoz pasti je nutné použít 4 baterie typu AA. Pokud svítí LED kontrolka na pasti červeně, je potřeba v pasti baterie vyměnit. Baterie nejsou součástí balení!!!

Balení

1 kus v kartonové krabičce
Baterie nejsou součástí balení!!!

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky na hubení hlodavců - účinná ochrana
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: