Elektrický odpařovač proti komárům + náhradní náplň odpuzovač komárů

Kód: 19632
214 Kč 176,86 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Elektrický odpuzovač komárů do zásuvky s tekutou náplní. Ochrana až na 60 nocí. Účinný i při otevřených oknech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Elektrický odpařovač s tekutou náplní pro likvidaci komárů a ochranu místností před létajícím hmyzem z venku. Po zapojení do elektrické zásuvky se ze zařízení vlivem tepla začne odpařovat látka odpuzující komáry. Účinnost je zachována i při otevřených oknech a rozsvíceném světle.

Vystačí až na 60 nocí, při použití 8 hodin denně.
Chrání místnost o rozloze až 20 m² (kolem 50 m3).
Optimální ochrana je zajištěna po 30 minutách používání.

Návod k použití

Z lahvičky s tekutou náplní odšroubujte uzávěr, lahvičku zasuňte zespodu do odpařovače a otáčením ji zašroubujte. Poté odpařovač zasuňte do zásuvky elektrické sítě 230 V, tak aby láhev byla ve vertikální poloze. Po zasunutí přístroje do elektrické zásuvky dochází k odpařování účinné látky. Insekticidní páry z náplně chrání místnost před komáry po celou noc. Po spotřebování obsahu lahvičky vyměňte za novou náplň, před výměnou odpařovač vytáhněte ze zásuvky. Po použití vytáhněte odpařovač ze zásuvky.

Skladování přípravku

Uchovávejte na chladném a suchém místě odděleně od potravin, tekutin a krmiv. Zabraňte dětem a dalším nepovolaným osobám, aby s ním manipulovali.

Složení

Prallethrin 1 % (1 g / 100 g)

První pomoc při zasažení

Dojde-li ke styku s kůží, zasažené místo omyjte důkladně mýdlem a vodou. V případě nadýchání koncentrovaného množství přípravku, zajistěte dostatek čerstvého vzduchu. Dostane-li se přípravek do očí, důkladně je otevřené oplachujte. Čočky před vyplachováním vyndejte z očí. Při pozření, nevyvolávejte zvracení, pouze vypláchněte ústa vodou. Objeví-li se nevolnost či jakékoli jiné příznaky či přetrvávající potíže, vyhledejte pomoc lékaře.

Balení

40 ml odpuzující látky v nádobce + hlava pro zapojení do elektrické sítě

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci s přípravkem zabraňte kontaktu s očima a kůží. Po té, co zapojíte přípravek do elektřiny, vyměníte náhradní náplň či po jiném zacházení s elektrickým odpařovačem proti komárům, umyjte si ruce. Přípravek je vysoce toxický pro vodní organizmy, proto by se neměl v žádném případě dostat do vodních toků, kanalizace apod. Nespotřebovaný výrobek odneste do sběrného dvora či oprávněné osobě. S odpady nakládejte dle předpisů a zákonů.

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Věty popisující podmínky pro bezpečné používání:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače komárů
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: