Past na myši kovová 2 kusy Dvojbalení kvalitních kovových černých pastí vyrobených v České republice

Kód: 14053
48 Kč 39,67 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Jedná se o dvojbalení kvalitních kovových černých pastí vyrobených v České republice. Tento typ pasti na myši je nejsnáze a nejlépe obsluhovatelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Balení obsahuje dvě kovové pastičky na myši upravené černou barvou. Tento typ pastičky je nejsnáze a nejlépe obsluhovatelný. K natáhnutí pastičky stačí lehce zatlačit na vyvýšenou část a zaklapnout. Tato past je velice citlivá.

Návod k použití

Past funguje na jednoduchém mechanismu. Na plíšek vložte vhodnou, pro myši atraktivní návnadu, jako jsou ořechy, kousek tvrdého pečiva, uzené makrely apod. a past natáhněte a zajistěte.  K natáhnutí pastičky stačí lehce zatlačit na vyvýšenou část a zaklapnout. Jakmile se myš návnady dotkne, past sklapne a způsobí bleskové usmrcení chycené myši. Návnadu pokládejte vždy do nenatažených pastí.

Skladování

Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

balení

2 kusy pastí v kartonku na zevěšení

Rozměry

80 x 40 mm 

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky proti myším
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: