Diskrétní deratizační stanička na potkany a krysy - KÁMEN

Kód: 15066
302 Kč 249,59 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Estetická stanička v podobě kamene vhodná do zahrad, parků a okolí domů, hotelů nebo rekreačních objektů. Uzamykatelná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deratizační stanička ochraňuje jedovou nástrahu před vnějšími vlivy, a tak prodlužuje její životnost. Stanička v podobě kamene je ideální pro použití tam, kde je nutné dodržet určitou estetiku, např. v okolí hotelů, ubytovacích zařízení, tábořišť apod. Stanička splyne s přírodou a klienti tak nevnímají, že je v okolí použitá deratizace.

Pro větší bezpečnost lze pomocí přiloženého klíče staničku uzamknout a pomocí plastového hrotu upevnit do země a zamezit tak nežádoucímu kontaktu s jedem domácím zvířatům a dětem.

Uvnitř je tyčka pro uchycení nástrahy ve formě bloků nebo pasty, aby se zabránilo úniku nástrahy mimo prostor staničky. Doporučujeme použít měkké gelové polštářky KILRAT Pasta 150 g které jsou pro potkany velice lákavé. Deratizační staničku je vhodné označit nálepkou informující o datu položení nástrahy a jejím typu.

Správné umístění a používání deratizačních staniček

Zařízení je vhodné umístit v blízkosti tras, po kterých se potkani nejčastěji pohybují. V případě většího zamoření, kdy dochází k rychlému zkonzumování nástrahy, nezvyšujeme množství použité jedové nástrahy, ale celkový počet staniček.
Pokud je výskyt potkanů evidentní, ale nedochází ke konzumaci nástrahy, zkuste nástrahy ve staničkách přesunout na jiné místo.

Rozměry

Rozměry staničky:  240 x110 x 200 mm

Balení

1 kus deratizační staničky včetně klíče. Stanička je dodávána bez návnady.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: