Mouchy vás nyní nebudou zdržovat uvnitř, ani venku.

hubení much

Likvidace much nikdy nebyla snadnější

Ideálním řešením pro podvečerní grilování, při kterém se nechcete každou chvíli ohánět je UV lampa. Tento druh lampy láká mouchy, komáry a jiný hmyz svým zdrojem světla a rychle je elektrickým výbojem zlikviduje do vnitřní části lampy. Výhodou tohoto řešení je to, že jej můžete pořád dokola používat, nijak neovlivňuje lidi ani zvířata a je 100% účinná. Jedinou nevýhodu mohou mít ti, kteří nemají zdroj elektřiny přivedený do zahrady.

Pokud často trávíte čas na zahradě přes den, budete potřebovat jiné řešení než UV lampu, která nebude za plného světla pro hmyz zajímavá. Jednoduchým řešením do zásuvky je elektrický odpuzovač much, fungující vysíláním ultrazvukových vln. Neškodí lidem, ani větším zvířatům, ale nepoužívejte jej za přítomnosti drobných hlodavců.

Přípravky proti mouchám

 

Lepové pasti

Pokud nemáte možnost zavedení elektřiny do zahrady, jednoduché lepové pasti pro vás mohou být dobrým řešením. Máte možnost lepové pasti, která se rozevře jako kniha a přilepí na blízké místo, nebo klasické visací lapky, vyskytující se v ruličkách. Levné a účinné řešení. Může být lehce nepříjemné pro emočně citlivé jedince, protože mouchy na mucholapce nejsou okamžitě zahubeny.

Starý dobrý sprej

Spreje proti mouchám jsou velmi účinné a často je stačí aplikovat několik minut před tím, než si na zahradu sednete a jejich zápach je pro vás již necítitelný. Zároveň jej stačí aplikovat na nábytek a některé druhy vydrží účinkovat i několik týdnů, pokud nejsou omyty.