Bros - mucholapka Klasická domácí mucholapka

Kód: 19160
7 Kč 5,79 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Klasická mucholapka obsahující přírodní látky, které jsou pro mouchy vysoce lákavé. Jedná se o osvědčenou pomůcku k lapání much a jiného létajícího hmyzu přírodní cestou bez použití chemie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Mucholapka je léty osvědčeným pomocníkem k odchytu much a jiného létajícího hmyzu přírodní cestou bez použití chemie a jedovatých příměsí. Jde o naprosto zdravotně nezávadný lapač. Obsahuje papírový proužek s lepidlem, které je tvořeno přírodními složkami, které jsou pro mouchy vysoce lákavé. Díky formuli nevysychajícího lepidla zůstává účinný po mnoho měsíců, při různé teplotě a vlhkosti. Tento kvalitní lep zajišťuje okamžitou lepivost a přilnavost a zaručuje tak zachycení mouchy i při slabém kontaktu. Mucholapka má přizpůsobivou délku. Je vhodná také na monitoring (zjišťování populace škůdců). Mucholapka najde své využití v bytech, na chatách, v prázdninových přívěsech, chlévech, dílnách atd. a všude tam, kde nelze použít chemické způsoby likvidace létajícího hmyzu.

Návod k použití

Lepový pás zahřejte v dlaních, následně odstraňte otočením. Nezavěšujte na slunce a do průvanu. Pokud na lepící ploše již není volné místo, lapač vyměňte za nový. Při umísťování dávejte pozor, aby lepivá část nebyla v dosahu domácích zvířat.

Složení

lepidlo je tvořeno přírodními složkami

Doba použitelnosti

4 roky od data výroby

Balení

1ks volně

Upozornění související s bezpečností

P102 - uchovávejte mimo dosah dětí

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení a likvidaci much v bytě
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: