Effect - domácí mucholapka klasická domácí mucholapka

Kód: 17093
12 Kč 9,92 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Effect - domácí mucholapka je osvědčená pomůcka k lapání much a jiného létajícího hmyzu přírodní cestou bez použití chemie. Pro mouchy je vysoce lákavá díky obsaženým přírodním složkám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Mucholapka je léty osvědčeným pomocníkem k odchytu much a jiného létajícího hmyzu přírodní cestou bez použití chemie a jedovatých příměsí. Jde o naprosto zdravotně nezávadný lapač. Obsahuje papírový proužek s lepidlem, které je tvořeno přírodními složkami (pryskyřice, oleje a tuky), které jsou pro mouchy vysoce lákavé. Lepidlo je trvale stálé na vzduchu. Tento kvalitní lep zajišťuje okamžitou lepivost a přilnavost a zaručuje tak zachycení mouchy i při slabém kontaktu. Mucholapka má přizpůsobivou na délku. Je vhodná také na monitoring (zjišťování populace škůdců). Mucholapka najde své využití v bytech, na chatách, v prázdninových přívěsech, chlévech, dílnách atd. a všude tam, kde nelze použít chemické způsoby likvidace létajícího hmyzu.

Návod k použití

Uchopte červený provázek a pomalu mucholapku vytahujte a zavěste ji do prostoru, kde se zdržují mouchy. Hustota mucholapek závisí na populaci much. Pokud na lepící ploše již není volné místo, lapač vyměňte za nový. Při umísťování dávejte pozor, aby lepivá část nebyla v dosahu domácích zvířat.

Složení

lepidlo je tvořeno přírodními složkami (pryskyřice, oleje a tuky)

Doba použitelnosti

neomezena

Balení

1ks volně

 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení a likvidaci much v bytě
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: