Tlakový postřikovač 2l Ruční tlakový postřikovač

Kód: 34473
209 Kč 172,73 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Ruční tlakový postřikovač s nastavitelnou tryskou a přetlakovým ventilem. Vhodný pro pro aplikaci hnojiv i ochranných prostředků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Tento praktický postřikovač je vyroben z kvalitního plastu. Je vybaven nastavitelnou tryskou pro možnost volby intenzity postřiku a přetlakovým ventilem pro usnadnění práce při postřiku a pro přesnou a efektivní aplikaci postřiku s minimem ztrát aplikované látky. Rukojeť je navíc vybavena tlačítkem "zamknutí", které umožňuje nepřetržité postřikování, aniž by bylo nutné nadále vyvíjet tlak na rukojeť. Tento rozprašovač je skvělým pomocníkem v domácnostech, pařeništích, sklenících, ale také v dílně nebo garáži. Je ideální pro aplikaci hnojiv i ochranných prostředků.

Návod k použití

Postřikovou kapalinu v postřikovači tlakujte pístovým čerpadlem pohybem nahoru a dolů, až v nádrži dosáhnete tlaku potřebného pro stříkání. Případný přetlak se vypustí samovolně přes bezpečnostní ventil. Stříkat začnete stlačením ručního ventilu. Zamáčknutím tlačítka na rukojeti ve směru naznačených šipek vám umožní nepřetržité postřikování, aniž by bylo nutné nadále vyvíjet tlak na rukojeť. Uvolněním tlačítka a ventilu proces stříkání přerušíte.
Trysku otevřete otočením proti směru hodinových ručiček. Otáčením nastavíte intenzitu střiku.

Vlastnosti

Objem: 2 litry
Rozměry: cca 14 × 14 × 31,5 cm.
Hmotnost: 0,44 kg
Max. tlak: 3 bar
Materiál: plast, mosazná tryska

 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřikovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: