Zahradní postřikovač Master Ergo 2l

Kód: 34654
380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Tlakový ruční postřikovač k aplikaci chemického postřiku či tekutého hnojiva. Nastavitelná intenzita rozstřiku, snadná aplikace v libovolné poloze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický zahradní postřikovač je určen k aplikaci ochranného ošetření rostlin roztoky insekticidů, fungicidů, herbicidů a hnojivy. Je vybaven lehce nastavitelnou tryskou pro možnost volby intenzity rozstřiku z velmi širokého na jediný proud.
Speciální 3D Flex konstrukce postřikovače umožňuje větší svobodu použití v libovolné poloze - i když je nádrž otočená nahoru. Díky tomuto řešení dosáhnete i těch nejpřístupnějších zákoutí. 
Ergonomické profilování v nádrži postřikovače umožňuje pohodlné a bezpečné uchopení. Tím se výrazně zlepšuje komfort práce, minimalizuje se síla potřebná k odšroubování a utažení hlavy. Rukojeť je vybavena tlačítkem pro automatické zablokování, které umožňuje nepřetržité postřikování, aniž by bylo nutné nadále vyvíjet tlak na rukojeť.
Používá se na plodiny I ve sklenících, na zeleninových a okrasných zahradách, na malých zemědělských plodinách a v domácích zahradách.

Návod k použití

Odvzdušněte nádobu bezpečnostním ventilem a odšroubujte hlavici postřikovače. Nalejte čistou vodu (pouze při prvním použití) a po zjištění, že postřikovač pracuje správně, vyprázdněte nádobu a poté dolejte chemikálii v souladu s doporučeními v balení (nepřekračujte hladinu zobrazenou na stupnici). Zašroubujte hlavici postřikovače a postřikovač natlakujte. Po natlakování nasměrujte postřikovač na postřikovanou oblast, stlačte tlačítko a začněte postřikovat. Průběžné postřikování je možné po zablokování žlutým zámkem. To docílíte stlačením tlačítka a posunutím žlutého zámku dopředu. Pro odblokování stlačte tlačítko a vysuňte žlutý zámek zpět Během postřiku je možné měnit úhel proudu postřiku. To docílíte otáčením vršku žluté trysky.
Bezpečnostní ventil se uvolní automaticky po dosažení vyšší než maximální doporučené hodnoty.

Před první použitím vyzkoušejte funkčnost bezpečnostního ventilu a postřikovače čistou vodou. V souladu s tím nalejte vodu a natlakujte postřikovač pístem. Potom stlačte žluté tlačítko bezpečnostního pístu. V průběhu stlačení můžete slyšet zvuk unikajícího tlaku, což znamená správnou funkci bezpečnostního ventilu.

Vlastnosti

Objem: 2 litry / odměrka znázorněna na obalu
Hmotnost: 0,59 kg

UPOZORNĚNÍ!
Nepoužívejte chemicky aktivní látky, včetně kyselin a základních složek, dezinfekčních prostředků, impregnací, obsahujících rozpouštědla, agresivní čisticí prostředky, ropné zdroje.
Nedodržení tohoto návodu může mít za následek poškození postřikovače nebo trvalé poškození zdraví.Postřikovač s jedenkrát použitou chemikálií na ošetření rostlin nemůže být použit pro jiné účely!
Je zakázáno používat postřikovač dětem, těhotným ženám, osobám užívajícím léky zabraňujících soustředění a osobám požívajícím alkohol

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřikovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: