VICTOR - dřevěná past na potkany s navoněným pedálem

Kód: 15187
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Sklapovací past je pro potkany a krysy velice atraktivní díky přidanému návnadovému pachu. Není potřeba kupovat do pasti návnadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mechanickýá sklapovací past z kvalitního dřeva s lákavým pachem pro zvýšení účinnosti. Past můžeme použít všude tam, kde se nežádoucí škůdci vyskytují. Past funguje na fyzikálním mechanismu a její použití je tedy bez jakýchkoliv jedů a toxických látek.

Návod k použití

Past funguje na jednoduchém mechanismu. Uvolněte sponku, která drží táhlo ramena na místě. Přetáhněte jej dozadu tak, aby přesahovalo přes zadní část pasti.
Pro zvýšení šance odchytu doporučujeme do pasti umístit ještě vhodnou návnadu, ideální je arašídové máslo, slanina, suché granule  nebo cokoliv s vysokým obsahem bílkovin.
Natáhněte sklápěcí pružinový mechanismus do nejvzdálenější polohy, a zatímco jej přidržujete prstem, opatrně opřete opěrný trn do prolisu na žlutém pedálku. Čím méně zastrčíte trn do prolisu, tím citlivěji bude past reagovat. Správně natažená past by měla sepnout i při lehounkém klepnutí o stůl.
 
Past umístěte na místo, na němž jste zjistili stopy po aktivitě hlodavců, nebo podél zdí, kde se hlodavci nejvíce pohybují. Strana pasti se žlutým pedálkem s návnadou by měla být umístěna proti zdi.

Pokud máte doma nějaké domácí mazlíčky, můžete nastraženou pastičku umístit do deratizační staničky, aby se k ní nedostali. Hlodavci berou deratizační staničku jako skrýš ve které se cítí bezpečně.

Pozor, s mrtvými hlodavci nikdy nemanipulujte holýma rukama. Mohou být přenašeči nemocí a infekcí. Nemáte-li rukavice, použijte mikrotenový sáček, přes který mrtvého hlodavce chytíte. Past lze zlikvidovat nebo znovu použít.

Skladování

Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

Balení

1 ks dřevěná past v plastovém sáčku

Rozměry

17,5 x 8,5 x 1,5 cm (d š v)

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: